Praca

Biedronka wypłaci pracownikom nagrodę specjalną w wysokości 4 tys. złotych brutto

biedronka nagroda specjalna
fot. Biedronka

Prawie 60 000 pracowników sieci Biedronka otrzyma w kwietniu Nagrodę Specjalną E.A. Soares dos Santos za 2023 rok w wysokości aż 4000 zł brutto.

Po raz kolejny jest to najwyższa w historii Biedronki wartość nagrody, która nagradza pracowników za ich ogromną pracę i wysiłek w osiągnięcie wyników finansowych w naznaczonym inflacją i wymagającym ekonomicznie roku.

Rekordowo wysoką nagrodą zostali objęci pracownicy sieci Biedronka zarówno w sklepach, jak i w centrach dystrybucyjnych i biurach, pracujący na stanowiskach niemenedżerskich.

W ubiegłym roku wynosiła ona 3750 zł brutto, w 2022 r. – 2800 zł brutto, a w 2021 r. – 2500 zł brutto. Na wypłatę nagród największa firma handlowa w kraju przeznaczy w tym roku prawie 291 mln zł.

Do otrzymania nagrody uprawnieni są pracownicy, którzy rozpoczęli świadczenie pracy na rzecz sieci Biedronka na podstawie umowy o pracę nie później niż 01.04.2023 r. i byli zatrudnieni w dniu 01.04.2024 r. Dodatkowo wszystkie ich nieobecności w roku 2023 nie mogą przekroczyć 180 dni. Osoby zatrudnione w niepełnym wymiarze, które spełniły warunki przyznania nagrody, otrzymają kwotę proporcjonalną do wymiaru etatu.

To nagroda za całokształt i kluczową rolę zespołów, które podnosiły poprzeczkę każdego dnia, w osiągniętych w 2023 roku wynikach.

Sieć Biedronka oferuje swoim pracownikom ponad 20 programów socjalnych i benefitów opartych na 3 filarach: Zdrowie, Rodzina i Edukacja.

Przykładowo w ubiegłym roku na wsparcie swoich pracowników z okazji Świąt Bożego Narodzenia, obejmujące m.in. vouchery rabatowe, e-kody na zakupy oraz bogate paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci, największa sieć handlowa w kraju przeznaczyła rekordową kwotę ponad 160 milionów złotych.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top