Poradnik

Czym są naklejki w technologii domingu i jak można wykorzystać je do promocji własnej marki?

doming 3d naklejki technologia

Bez reklamy trudno zaistnieć w świadomości klientów. Konkurencja nie śpi, a brak odpowiednich działań może doprowadzić do tego, że Twoja marka znajdzie się poza głównym źródłem zainteresowania klientów. Sprawdź, w jaki sposób wykorzystać naklejki w technologii domingu 3D oraz emblematy z metalu do promocji swojej marki.

Naklejki doming 3D – co to takiego?

Naklejki 3D to efekt czteroetapowego procesu produkcji z wykorzystaniem żywicy poliuretanowej. Wrażenie wypukłości i trójwymiaru daje im ogromną przewagę w stosunku do tradycyjnych płaskich naklejek. Troska o szczegół i wierne odzwierciedlenie każdego elementu, wchodzącego w skład logo i nazwy producenta, czynią z nich bardzo wszechstronny i uniwersalny produkt. Naklejone na maszynę czy nowoczesny komputer dodają każdemu z nich prestiżu, czyniąc z towaru „no name” jedyny w swoim rodzaju przedmiot codziennego użytku, który chce się mieć i którego chce się używać. Naklejki wypukłe 3D możesz zamówić w sklepie wyspecjalizowanym w ich produkcji, pod adresem https://polinal.pl/produkty/naklejki-doming/.

Dlaczego warto sięgnąć po naklejki doming 3D?

Świetnym sposobem na identyfikację wizualną marki są naklejki 3D wykonane w technologii dominu maszynowego. Ta forma produkcji gwarantuje idealne odwzorowanie projektu oraz możliwość szybkiego przygotowania dużych zamówień. Naklejki doming przyciągają uwagę odbiorców za sprawą trójwymiarowego wzoru – najczęściej logotypu i nazwy marki. Ten rodzaj identyfikacji powstaje z wykorzystaniem dwuskładnikowego poliuretanu. Wypukła powłoka gwarantuje dużą trwałość i sztywność, stanowiąc sposób szlachetnego wykończenia znacznika. Żywica świetnie sobie radzi z ekspozycją na silne słońce, wodę czy preparaty chemiczne. Tego typu wykonanie przedłuża żywotność naklejki nawet do kilkunastu lat. Na uwagę zasługuje również łatwość przytwierdzenia naklejki do wybranej powierzchni.

Gdzie można stosować naklejki wykonane w technologii domingu?

Naklejki wypukłe wykonane w technologii domingu świetnie sprawdzają się jako elementy marketingowe materiałów reklamowych, takich jak: pendrive’y, magnesy, breloki, ale także jako znaczniki większych powierzchni, w tym bram, okien czy grzejników. Możliwości ich stosowania są bardzo szerokie, a mocny klej gwarantuje dobre przytwierdzenie do wybranegoprzedmiotu. Wśród branż, które wynoszą najwięcej pożytku z posiłkowania się wypukłymi naklejkami znajduje się sektor gastronomiczny i hotelarski, branża budowlana, meblarska, producenci maszyn i pojazdów, a także szeroko pojęty sektor IT.

Emblematy metalowe z logo – w jaki sposób wykorzystać je do promocji własnej marki

Reklama dźwignią handlu – wiadomo nie od dziś. Metalowe emblematy z logo marki to jeden ze sposobów jej promocji – nienachalnej, lecz wyrazistej. Eleganckie wykonanie z troską o każdy szczegół, szerokie możliwości zastosowania i łatwość przytwierdzenia do wybranej powierzchni – to tylko niektóre z jej licznych zalet.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top