Praca

FA Krosno szuka pracowników. Praca od zaraz na pełny etat

fa krosno

Praca. FA Krosno to firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji sprężyn gazowych.

FA Krosno dostarcza produkty dla wielu wiodących producentów i znanych dystrybutorów.

Równolegle do rozwoju sprężyn gazowych dla przemysłu motoryzacyjnego firma opracowuje sprężyny wykorzystywane w branży budowlanej, meblarskiej, rolniczej, szkutniczej czy medycznej.

Oferty pracy (FA Krosno)

Technolog – Inżynier procesu

Zakres obowiązków

  • Nadzorowanie i ciągłe doskonalenie procesu produkcyjnego
  • Analiza błędów, określanie przyczyn oraz definiowanie i koordynowanie działań zapobiegawczych w procesie produkcyjnym
  • Identyfikacja obszarów generujących straty oraz ich eliminowanie
  • Wdrażanie nowych projektów i urządzeń
  • Kontakt z dostawcami maszyn i narzędzi
  • Tworzenie specyfikacji dla nowych maszyn
  • Nadzór nad dokumentacją procesu produkcyjnego

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane mechaniczne
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość obsługi i programowania maszyn CNC (tokarki)
  • gotowość do ciągłego poszerzania wiedzy i doskonalenia umiejętności
  • podstawowa znajomość zasad tworzenia dokumentacji technicznej
  • praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • determinacja i kreatywność w rozwiązywaniu problemów inżynierskich
  • odpowiedzialność za swoją pracę i podejmowane decyzje
  • komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • znajomość metodologii i narzędzi FMEA, SPC, SMED
  • wiedza na temat narzędzi Lean Manufacturing
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • pracę w sprawnie zarządzanej, nowoczesnej firmie
  • pracę w dobrze zorganizowanym, przyjaznym zespole
  • środowisko pracy, w którym oczekiwania są jasne, a zasługi i rozwój doceniane
  • praca od pon. do pt. z elastycznym czasem rozpoczęcia pracy (pomiędzy godz. 5.55 a 8.55)
  • grupowe ubezpieczenie na życie (dla pracownika i członków rodziny) na preferencyjnych warunkach
  • pakiet socjalny (dofinansowanie do wypoczynku, paczki mikołajkowe dla dzieci pracowników)

Inżynier sprzedaży – rynek przemysłowy

  • stały kontakt z obecnymi klientami z segmentu przemysłowego, identyfikacja ich potrzeb oraz dbałość o najwyższy poziom zadowolenia klientów ze współpracy z firmą FA Krosno oraz naszym francuskim oddziałem AIRAX
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • współpraca z Działem Jakości oraz Działem Konstrukcyjnym FA Krosno przy nowych uruchomieniach
  • prowadzenie rozmów handlowych

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego oraz języka angielskiego – warunek konieczny
  • wykształcenie techniczne, preferowane wyższe inżynieryjne
  • komunikatywność, systematyczność i sumienność
  • terminowość w realizacji przydzielonych zadań
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • pracę w sprawnie zarządzanej, nowoczesnej firmie nastawionej na dynamiczny rozwój i osiągnięcie wysokiej produktywności oraz ugruntowanej pozycji na rynkach światowych
  • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach
  • praca wymagająca i twórcza, która daje wiele satysfakcji osobom lubiącym koncentrować się na realizowanych zadaniach
  • praca od poniedziałku do piątku z elastycznym czasem rozpoczęcia pracy (pomiędzy godz. 5.55 a 8.55)

Project Leader

  • Analiza zapytań ofertowych i podział zakresu pracy pomiędzy członków zespołu
  • Tworzenie zespołu projektowego i kierowanie jego pracą
  • Tworzenie kalkulacji kosztowych
  • Aktywny udział w spotkaniach projektowych z klientami, zapewnienie odpowiedniej komunikacji i zrozumienia wymagań klienta
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej
  • Tworzenie i analiza harmonogramów
  • Koordynowanie bieżących uzgodnień z klientem podczas realizacji projektu
  • Monitorowanie realizacji projektu w zakresie terminów, budżetu oraz zgodności z zakresem rzeczowym
  • Przygotowywanie raportów dot. prowadzonych projektów dla zarządu firmy
  • Nadzorowanie realizacji projektu w zakresie parametrów jakościowych

Wymagania

  • minimum 5 lat doświadczenia zawodowego
  • minimum 3 lata doświadczenia w zakresie zarządzania projektami biznesowymi
  • znajomość branży automotive i jej wymagań (APQP, PPAP) – mile widziana
  • wykształcenie wyższe techniczne –preferowany kierunek mechaniczny
  • znajomość metodologii zarządzania projektami, znajomość Microsoft Project
  • samodzielność oraz terminowość w realizacji przydzielonych zadań
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w tym języka technicznego
  • dobra znajomość francuskiego
  • zdolności organizacyjne, skrupulatność, poczucie odpowiedzialności
  • umiejętność skutecznego komunikowania się z klientami oraz zespołem projektowym

  • pracę w sprawnie zarządzanej, nowoczesnej firmie nastawionej na dynamiczny rozwój i osiągnięcie wysokiej produktywności i ugruntowanej pozycji na rynkach światowych
  • pakiet socjalny (dofinansowanie do wypoczynku, paczki mikołajkowe dla dzieci pracowników).

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert pracy można znaleźć na stronie pracuj.pl (wpisz „FA Krosno”). Tam też możesz aplikować na konkretne stanowisko.