Firma z branży lotniczej rekrutuje. Praca w Aero Gearbox (Ropczyce)

ropczyce praca aero gearbox

Ropczyce/Praca. Aero Gearbox International to spółka joint venture powołana wspólnie przez Rolls-Royce i Safran Transmission Systems.

Firma zajmuje się projektowaniem, opracowaniem, produkcją oraz obsługą dodatkowych układów przeniesienia napędu (ADT) dla wszystkich turbogazowych silników, które będą w przyszłości produkowane przez Rolls-Royce’a dla lotnictwa cywilnego.

Oferty pracy w Aero Gearbox (Ropczyce)

Monter przekładni lotniczych

Zakres obowiązków

  • Montowanie przekładni lotniczych na podstawie procesu technologicznego
  • Montaż zgodnie z wymogami technologicznymi i jakościowymi
  • Wykonywanie pomiarów podstawowymi przyrządami pomiarowymi
  • Rejestrowanie wykonywanych operacji w systemie ERP
  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • Współpraca z technologami i innymi działami w firmie
  • Dbanie o prawidłowy stan techniczny urządzeń oraz porządek na miejscu pracy

Wymagania

  • Znajomość rysunku technicznego
  • Gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji
  • Zaangażowanie i sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • Bardzo dobre warunki pracy – praca na nowych maszynach w klimatyzowanej hali produkcyjnej
  • Stabilność zatrudnienia – umowa o pracę
  • Prywatne ubezpieczenie na życie i pakiet medyczny
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Szkolenia i rozwój zawodowy w branży lotniczej

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • pikniki rodzinne
  • dopłaty do posiłków

Technolog Procesowy

  • Stworzenie, wdrożenie i uruchomienie procesu technologicznego
  • Prowadzenie nowych projektów oraz wsparcie merytoryczne w specyfikacji sprzętu, procesie zakupu maszyn oraz uzyskania niezbędnych zatwierdzeń
  • Opracowanie dokumentacji technicznej i stały nadzór nad jej zawartością merytoryczną
  • Stałe wdrażanie optymalizacji procesów produkcyjnych, usprawnień technicznych oraz rozwiązań innowacyjnych
  • Merytoryczne wsparcie działu produkcji

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku technologa procesowego związanym z obróbką mechaniczną kadłubów (dodatkowy atut)
  • Znajomość programów CAD (Catia , NX, Solid Edge)
  • Umiejętność doboru narzędzi skrawających do obróbki metali
  • Praktyczna wiedza z zakresu nowoczesnych metod zarządzania procesami produkcyjnymi „Lean Manufacturing” (Kaizen, SixSigma)
  • Przedsiębiorczość, elastyczność oraz otwartość na uczenie się nowych zagadnień
  • Znajomość języka angielskiego na poziome komunikatywnym

  • Ubezpieczenie na życie i pakiet medyczny
  • Zatrudnienie w firmie, dla której ważna jest dobra atmosfera i dbałość o rozwój pracownika
  • Interesującą pracę w międzynarodowym środowisku

Benefity

  • owoce

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert pracy można znaleźć na stronie pracuj.pl (wpisz „Aero Gearbox”). Tam też możesz aplikować na konkretne stanowisko.