Praca

Knorr-Bremse inwestuje w Rzeszowie. Będzie praca dla ponad 350 osób

knorr bremse praca rzeszów oferty pracy

Rzeszów/Praca. Knorr-Bremse – światowy lider rynku systemów hamulcowych i innych systemów dla pojazdów szynowych i użytkowych – inwestuje w Rzeszowie.

Firma podjęła decyzję o budowie dużego zakładu.

W ten sposób wychodzimy naprzeciw rosnącym oczekiwaniom naszych klientów i partnerów. Ta inwestycja wiąże się dla nas ze szczególną odpowiedzialnością, która rozciąga się na wszystkie obszary naszej działalności. Obejmują one zarówno ofertę bezpiecznych, niezawodnych, wydajnych produktów i technologii, jak również metody ich wytwarzania, które muszą spełniać najwyższe wymagania pod kątem jakości i bezpieczeństwamówi Jacek Biłas, Prezes Zarządu Knorr-Bremse Systemy Kolejowe Polska Sp. z o.o.

Nowy zakład jest zlokalizowany w Parku Naukowo-Technologicznym w Strefie Aktywności Gospodarczej Rzeszów-Dworzysko. Obiekt zajmuje powierzchnię ok 23 tys. m2, z czego ponad 19 tys. m2 to hala produkcyjna, a 4 tys. m2 to powierzchnie biurowe. Rozpoczęcie działalności obiektu jest planowane już na styczeń 2023 roku. Do roku2025 Knorr-Bremse planuje poszerzyć i rozwinąć działalność w obiekcie o kolejne specjalizacje.W tym czasie rozbudowane zostanie również centrum serwisowe systemów hamulcowych dla pojazdów szynowych. W kolejnych latach powierzchnia zakładu może zostać powiększona nawet do 35 tys. m2.

Zlokalizowany w strefie Rzeszów-Dworzysko obiekt posiada certyfikat BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method), który świadczy o dostosowaniu budynku do standardów zielonego budownictwa z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań, które przekładają się na wysoką efektywność energetyczną.

knorr bremse praca rzeszów rekrutacja

Knorr-Bremse w Rzeszowie: dla kogo ta praca?

Obecnie firma prowadzi intensywną rekrutację na stanowiska produkcyjne i około produkcyjne (blisko 80% planowanego personelu).

Poszukujemy również kandydatów na stanowiska menedżerskie i specjalistyczne, zarówno z szerokim doświadczeniem zawodowym jak i tych, którzy dopiero wkraczają na ścieżkę kariery zawodowej. Oferujemy bogate możliwości rozwoju, dostęp do unikalnej wiedzy, korzystne warunki zatrudnienia, wreszcie atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy. Do tego dochodzi bogata baza benefitów. W przypadku stanowisk produkcyjnych, mówimy o pracy od poniedziałku do piątku, w systemie maksymalnie dwuzmianowymwymienia Łukasz Zalibowski, Dyrektor ds. Personalnych w Knorr-Bremse Systemy Kolejowe Polska Sp. z o.o.Nowe miejsca pracy to dobra wiadomość dla mieszkańców Podkarpacia. Niewątpliwie wpłyną one na zmniejszenie bezrobocia w regionie. Projekt wzbogaci również gospodarczo województwo podkarpackie w obszarze nowych technologii oraz produkcji komponentów i zespołów dla branży transportowej.

Grupę Knorr-Bremse w Polsce reprezentuje Knorr-Bremse Systemy Kolejowe Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Od 23 lat firma jest głównym dostawcą innowacyjnych produktów Grupy na polski rynek. Tylko w 2021 roku przedsiębiorstwo dostarczyło do kraju produkty i usługi o wartości około 270 mln zł, uczestnicząc w największych projektach budowy pojazdów szynowych w Polsce.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top