Praca

Koreański SK Nexilis szuka pracowników na Podkarpaciu. Praca i praktyki zawodowe dla absolwentów RCEZ Nisko

sk nexilis praca praktyki zawodowe staż
fot. Screen z filmu YouTube/Ukash97

SK Nexilis/RCEZ Nisko. Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku nawiązało współpracę z koreańską firmą.

W trakcie rozmów ustalono organizację spotkań uczniów RCEZ z przedstawicielami SK Nexilis, które mają na celu przedstawienie działalności firmy, możliwości zatrudnienia oraz perspektyw rozwoju zawodowego.

Firma zajmuje się produkcją folii miedzianej.

SK Nexilis nawiązało współpracę z RCEZ w Nisku z zamiarem zatrudnienia absolwentów szkoły w różnych zawodach, takich jak elektrycy, elektronicy, informatycy, programiści i mechatronicy.

Ponadto, firma planuje organizować praktyki zawodowe dla uczniów RCEZ oraz wspierać technicznie placówkę edukacyjną, biorąc czynny udział w jej życiu.

SK Nexilis to lider w produkcji folii miedzianej, posiadający światowy potencjał technologiczny, specjalizujący się w produkcji najcieńszych, najdłuższych i najszerszych folii tego rodzaju.

Folia miedziana jest kluczowym elementem w produkcji baterii litowo-jonowych, wykorzystywanych m.in. w samochodach elektrycznych.

W planach firmy znajduje się zakończenie budowy nowoczesnej fabryki, której wartość szacowana jest na 3 miliardy złotych, a prace rozpoczęto w lipcu 2022 roku.

Firma obecnie poszukuje pracowników do różnych dziedzin, w tym administracji, produkcji i budowy.

Oferty pracy są skierowane do inżynierów, mechaników, elektryków oraz specjalistów z obszarów takich jak ochrona środowiska, BHP, PPOŻ, planowanie, utrzymanie ruchu, kontrola jakości, utrzymanie obiektu, administracja, prawo, HR, zakupy i finanse.

źródło: Powiat Niżański

1 komentarz

1 komentarz

  1. Katarzyna Rak

    19 listopada 2023 at 18:36

    Witam, jestem zainteresowana pracą w biurze lub ewentualnie przy sprzątaniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top