Inwestycje

Na Podkarpaciu powstaną 3 nowe mosty. GDDKiA ogłosiła przetarg na ich budowę

nowy most przetarg podkarpackie budowa
fot. GDDKiA

Przetarg/Budowa mostu. Do 16 czerwca GDDKiA czeka na oferty w przetargu na budowę trzech mostów w ciągu DK28.

Nowe obiekty powstaną w miejscowości Rozpucie nad potokiem Berezka oraz w Birczy nad potokiem Dobrzanka i potokiem bez nazwy.

Zakres prac

Przedmiotem zamówienia jest budowa mostów w ciągu DK28. Zadanie zostało podzielone na trzy części: rozbudowę drogi z budową mostu przez potok Berezka w miejscowości Rozpucie, budowę mostu przez potok Dobrzanka w miejscowości Bircza oraz budowę mostu przez potok bez nazwy w miejscowości Bircza.

Zakres prac będzie obejmował rozbiórkę istniejących obiektów mostowych i budowę nowych w tej samej lokalizacji wraz z rozbudową dojazdów oraz budową i późniejszą rozbiórką mostów tymczasowych.

Ocena ofert

Złożone w postępowaniu przetargowym oferty zostaną sprawdzone i ocenione według dwóch kryteriów: ceny (60 proc.) i kryteriów pozacenowych (40 proc.).

Do kryteriów pozacenowych należy: przedłużenie okresu gwarancji jakości (maksymalna liczba punktów 20 pkt, w tym za przedłużenie o 1 rok Wykonawca otrzyma 10 pkt, za przedłużenie o 2 lata otrzyma 20 pkt, za brak przedłużenia 0 pkt) oraz termin realizacji kontraktu (maksymalna liczba punktów – 20, w tym za skrócenie terminu realizacji o 2 tygodnie Wykonawca otrzyma 10 pkt a za skrócenie terminu realizacji o 1 miesiąc otrzyma 20 pkt; za niewykazanie skrócenia terminu realizacji Wykonawca otrzyma 0 pkt).

źródło: GDDKiA

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top