Praca

ORLEN Serwis szuka pracowników. Praca w Jedliczu

Orlen serwis

Praca/Jedlicze. ORLEN Serwis realizuje usługi w branży automatycznej, mechanicznej, elektrycznej oraz maszyn wirujących na rzecz Grupy Kapitałowej ORLEN oraz ANWIL.

Podstawową działalność spółki koncentruje się na utrzymaniu ruchu instalacji przemysłowych, obsłudze urządzeń i instalacji, realizacji remontów oraz usług diagnostyczno-pomiarowych.

Oferty pracy (ORLEN Serwis/Jedlicze)

Automatyk w Dziale AKPiA i Elektrycznym Południe ​

Miejsce pracy: Jedlicze

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie bieżących przeglądów i konserwacji aparatury pomiarów i automatyki
  • Wykonywanie diagnostyki i usuwanie awarii systemów automatyki na instalacjach technologicznych
  • Wykonywanie prac naprawczych, serwisowych i remontowych z zakresu automatyki przemysłowej
  • Dbałość o sprawne funkcjonowanie urządzeń instalacji technologicznych w zakresie PiA

Wymagania

  • Wykształcenie średnie (kierunek: automatyka, mechatronika)
  • Znajomość urządzeń automatyki obiektowej i systemów sterowania
  • Znajomość układów automatycznej regulacji oraz umiejętność ich parametryzacji
  • Umiejętność interpretacji schematów elektrycznych
  • Mile widziane posiadanie uprawnień G1E do 1 kV
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Nastawienie na ciągły rozwój

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie (w tym system premiowy)
  • Zróżnicowany zespół pracowników
  • Możliwość pracy z ekspertami z różnych dziedzin
  • Duży potencjał do rozwoju zawodowego
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • inicjatywy dobroczynne
  • dofinansowanie najmu mieszkania

Kierownik Projektu ​

  • Koordynacja i nadzór nad prowadzeniem bieżącej działalności konserwacyjnej, serwisowej i remontowej urządzeń oraz codziennej obsługi instalacji w branży mechanicznej, automatycznej i elektrycznej
  • Nadzór nad realizacją projektów
  • Nadzór nad prowadzeniem gospodarki materiałowej
  • Nadzór nad prowadzoną dokumentacją
  • Nadzór i kontrolowanie prowadzonych prac w obszarze

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (kierunek: mechanika, automatyka)
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Posiadanie specjalistycznej wiedzy technicznej w wielu dziedzinach
  • Umiejętność delegowania poleceń
  • Umiejętność określania priorytetów w bieżącej i długoterminowej perspektywie
  • Angażowanie do realizacji celów

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie

Benefity