Otworzyli nowy terminal w Rzeszowie i szukają pracownika. Praca w duńskim DSV

DSV praca rzeszów

DSV/Praca. Grupa DSV to jedna z czołowych firm z branży TSL (transport, spedycja, logistyka) na świecie.

Główna siedziba znajduje się w Danii, pozostałe – w ponad 90 krajach świata.

W Polsce działają spółki: DSV Road | DSV ISSC | DSV Air&Sea | DSV Solutions | DSV Services.

DSV Road świadczy usługi transportu drogowego na terenie całej Europy i znajduje się w TOP 3 dostawców na tym rynku.

DSV – Global Transport and Logistics rozpoczęło operacje w nowym terminalu drobnicowym w Rzeszowie. To 12. terminal w kraju i pierwszy projekt zrealizowany w ramach pięcioletniego programu inwestycji DSV w Polsce. –> czytaj więcej DSV otworzyło w Rzeszowie 12. terminal w Polsce

Oferta pracy (DSV/Rzeszów)

Spedytor Międzynarodowy

Zakres obowiązków

  • Organizowanie poszczególnych etapów usługi spedycyjno-przewozowej
  • Współpraca z klientami, partnerami, podwykonawcami i innymi komórkami organizacyjnymi
  • Zapewnienie wysokiej jakości usług oferowanych Klientom
  • Współpraca z Partnerami DSV na terenie Europy
  • Realizacja założeń budżetowych i jakościowych
  • Dbanie o poprawność danych w systemie oraz dokumentacji operacyjnej

Wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze projektów i zleceń spedycyjnych
  • Bardzo dobra znajomość lokalnego rynku spedycyjnego
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w dynamicznym i nieprzewidywalnym otoczeniu
  • Nastawienie na osiąganie wyników i ciągłe doskonalenie
  • Motywacja do zapewnienia doskonałej obsługi naszym Klientom
  • Umiejętność efektywnej współpracy z innymi

Oferta

  • Umowa o pracę
  • Kompleksowy program wdrożeniowy
  • Katalog szkoleń wewnętrznych
  • Możliwość wdrażania nowych pomysłów
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie nauki angielskiego
  • System premiowy
  • Dofinansowanie świąteczne
  • Program poleceń pracowniczych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program rekomendacji pracowników
  • system premiowy
  • dofinansowanie nauki angielskiego
  • dofinansowanie świąteczne

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert pracy można znaleźć na stronie pracuj.pl (wpisz „DSV”). Tam też możesz aplikować na konkretne stanowisko.