PGE Dystrybucja szuka pracownika w Strzyżowie. Praca na pełny etat

pge dystrybucja strzyżów praca oferty pracy

Strzyżów/Praca. PGE Dystrybucja to największy w Polsce operator systemu dystrybucyjnego.

Spółka działa na terenie wschodniej i centralnej części kraju (około 40% terytorium Polski). Dystrybuuje energię elektryczną do ponad 5,5 mln Odbiorców.

W centrali i siedmiu oddziałach spółki zatrudnionych jest prawie 10 tys. pracowników.

Oferty pracy (PGE Dystrybucja/Strzyżów)

Elektromonter linii napowietrznych

umowa o pracę, pełny etat, pracownik fizyczny, praca stacjonarna

Zakres obowiązków

  • realizacja działań eksploatacyjnych,
  • usuwanie awarii na sieci elektroenergetycznej,
  • nadzór nad sprawnością sieci dystrybucyjnej,
  • obsługa reklamacji i zgłoszeń odbiorców,
  • usuwanie czynników niebezpiecznych.

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe o kierunku elektroenergetyka lub pokrewne bądź doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość budowy sieci oraz urządzeń energetycznych,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych w zakresie eksploatacji do 1 kV,
  • prawo jazdy kat B,
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. C, CE, uprawnienia na obsługę podestów ruchomych przejezdnych oraz prace pod napięciem.

Oferta

  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pakiet benefitów pozapłacowych.

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert pracy można znaleźć na stronie pracuj.pl (wpisz „PGE Dystrybucja”). Tam też możesz aplikować na konkretne stanowisko.