Płatny staż i oferty pracy u producenta sprzętu gospodarstwa domowego BSH (Rzeszów)

BSH Rzeszów
fot. BSH

Praca. BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego jest częścią międzynarodowego koncernu BSH Home Appliances Group.

Firma oferuje na polskim rynku portfolio AGD marek Bosch, Siemens i Gaggenau.

BSH posiada w Polsce sześć fabryk. W trzech łódzkich zakładach produkowane są pralki, zmywarki i suszarki do ubrań, w dwóch wrocławskich piekarniki i lodówki, a w podrzeszowskim Głogowie Małopolskim małe AGD.

Oferty pracy (BSH/Rzeszów)

Stażysta/ka w Sekcji Laboratorium R&D

Zakres obowiązków

  • Budowanie i ulepszanie prototypów oraz produktów;
  • Opracowywanie i rozwijanie metod oraz stanowisk badawczych;
  • Wspieranie prac mających na celu utrzymanie standardu 5S;
  • Udział w bieżących pracach wykonywanych przez pracowników działu.

Wymagania

  • Student 3-4 rok studiów kierunków: mechanika, mechatronika;
  • Dostępność przez min 24h / tydzień;
  • Doświadczenie niewymagane;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Postawa zorientowana na cel;
  • Kreatywność i inicjatywa w działaniu;
  • Umiejętności manualne, praktyczna znajomość obróbki mechanicznej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Płatny staż w Zespole Laboratorium;
  • Udział w pracach związanych z rozwijaniem i udoskonalaniem najnowszych urządzeń drobnego AGD;
  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;
  • Przyjazną atmosferę opartą na współpracy;
  • Praktyczne zastosowanie wiedzy zdobytej na studiach;
  • Elastyczne godziny pracy.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

Kupiec

  • Zakres obowiązków
  • Zarządzanie kategorią materiałów bezpośrednio-produkcyjnych;
  • Współtworzenie i uczestnictwo w tworzeniu/zarządzaniu Strategią Grupy Materiałów/Dostawców (MGS);
  • Nadzór nad terminowymi wdrożeniami projektów w zakresie odpowiedzialności zakupowej;
  • Analiza umów i negocjowanie warunków handlowych;
  • Planowanie kosztów materiałowych / inwestycji dla projektu i ich analiza;
  • Bezpośredni kontakt i utrzymywanie stałych relacji z dostawcami oraz klientami wewnętrznymi;
  • Współuczestnictwo w audytowaniu dostawców;
  • Poszukiwanie alternatywnych dostawców i ich kwalifikacja w ramach procesów zakupowych;
  • Realizacja założonych KPIs
  • Przestrzeganie polityki zakupowej spółki (dokonywanie zakupów materiałów produkcyjnych na potrzeby zleceń i kontraktów);
  • Przygotowywanie analiz, raportów i sprawozdań.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie – warunek konieczny;
  • 1-3 lat doświadczenia w dziale zakupów w międzynarodowej firmie;
  • Doświadczenie w kontaktach z dostawcami materiałów produkcyjnych;
  • Doświadczenie w zarządzaniu grupami materiałowymi;
  • Umiejętności analityczne;
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word).

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Przyjazną atmosferę opartą na współpracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Industrial Engineering Manager

Responsibilities

  • Project Management: Lead and oversee end-to-end technology projects, ensuring successful delivery within scope, time, and budget constraints
  • Team Leadership: Inspire and guide cross-functional teams, fostering collaboration and maintaining a positive work environment
  • Strategic Planning: Develop and implement project plans, aligning them with organizational goals and technological objectives
  • Risk Management: Identify potential risks and challenges by implementing proactive measures to mitigate and resolve issues as they arise as well as knowledge of change management principles by proposing the recommended solutions
  • Stakeholder Communication: Maintain clear and open communication with stakeholders, providing regular updates on project progress and addressing any concerns

Requirements

  • Minimum 5-years’ experience in leading technology projects in VS structure, with a successful track record of on-time and on-budget delivery
  • Master’s degree in a relevant field (e.g. Engineering)
  • Strong understanding of project and lean management methodologies and tools
  • Demonstrated leadership and interpersonal skills, with the ability to motivate and guide diverse teams
  • Excellent communication skills to interact with technical and non-technical stakeholders in Polish and English.

What we offer

  • Interesting work in a company focused on international cooperation, innovative solutions and modern technologies
  • Stable employment under an employment contract
  • Annual bonus system
  • Flexible working hours
  • A wide benefits package e.g. medical care, subsidized foreign language learning, paid employee referral program, bonuses for holidays, support from the Company’s Social Benefits Fund, discounts on household appliances of brands: Bosch, Siemens and on purchases in the company’s service store

Benefits

  • private medical care
  • sharing the costs of foreign language classes
  • sharing the costs of professional training & courses
  • life insurance
  • remote work opportunities
  • flexible working time
  • corporate products and services at discounted prices

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert pracy można znaleźć na stronie pracuj.pl (wpisz „BSH”). Tam też możesz aplikować na konkretne stanowisko.