Praca

Praca na lotnisku Rzeszów-Jasionka. Baltona szuka pracownika

baltona praca lotnisko oferty pracy

Praca/Baltona/Lotnisko Rzeszów-Jasionka. Grupa Baltona na rynku Polskim istnieje już od ponad 75 lat.

Firma jest operatorem sklepów Duty Free, kawiarni oraz restauracji zlokalizowanych w prestiżowych miejscach takich jak porty lotnicze.

Oferty pracy (Baltona/Rzeszów)

Sprzedawca – Lotnisko Rzeszów-Jasionka

Zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa Klienta na sali sprzedaży oraz przy kasie fiskalnej.
  • Indywidualne doradztwo i asysta w zakupach produktów ekskluzywnych.
  • Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów.
  • Przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych.
  • Zadbanie o porządek i przejrzystość miejsca pracy.

Wymagania

  • Rozwinięta umiejętność rozmowy z Klientem.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Entuzjazm i empatię w codziennej pracy.
  • Chęć rozwoju w środowisku międzynarodowym.
  • Dyspozycyjność do pracy ok 170 h miesięcznie.
  • Gotowość do pracy na różne zmiany.

Mile widziane

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferta

  • Zapewniamy stabilną pracę w wyjątkowej atmosferze lotniska.
  • Umowę zlecenie ze stawką godzinową 24zł brutto / h.
  • Podstawę uzupełnimy atrakcyjnym system premiowym do 1200 zł br.
  • Wynagrodzenie otrzymasz zawsze na czas.
  • Masz stabilny, miesięczny grafik pracy, który uwzględnia Twoje indywidualne potrzeby.

Szczegóły dotyczące oferty współpracy można znaleźć na stronie pracuj.pl (wpisz „Baltona”). Tam też możesz aplikować na konkretne stanowisko.