Praca w Coca-Cola. Firma szuka pracowników w Stalowej Woli i Nowej Dębie

coca cola praca oferty pracy

Coca-Cola/Praca. Coca-Cola HBC Polska jest częścią Coca-Cola Hellenic Bottling Company.

To jedna z największych na świecie i największego w Europie rozlewcy napojów The Coca-Cola Company.

Grupa Coca-Cola HBC działa w 28 krajach i obsługuje ponad 581 mln konsumentów.

Firma zajmuje się produkcją, sprzedażą i dystrybucją takich napojów, jak Coca-Cola czy Coca-Cola Zero Cukru.

Oferty pracy (Coca-Cola/Stalowa Wola/Nowa Dęba)

Specjalista/ka ds. Rozwoju Rynku

Obowiązki

  • Efektywne zarządzanie swoim obszarem sprzedaży,
  • Codzienne spotkania z klientami współpracującymi z Coca-Cola,
  • Poszukiwanie nowych punktów sprzedaży, identyfikowanie możliwości biznesowych,
  • Osiąganie wyznaczonych przez przełożonego celów sprzedażowych i poza sprzedażowych,
  • Skutecznie prowadzenie procesów negocjacyjnych,
  • Efektywne zarządzanie sprzętem firmowym, skuteczne i trwałe wprowadzanie strategii i standardów firmy u nowo pozyskanych klientów,
  • Budowanie silnych biznesowych relacji z klientem,
  • Regularne przedstawianie klientowi rezultatów podjętych wspólnie działań,
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji ze współpracownikami wspierające atmosferę, współpracy i chęci wspólnego osiągania sukcesów.

Wymagania

  • W zależności od doświadczenia, dopasujemy poziom Twojego stanowiska,
  • Wykształcenie średnie (mile widziane wyższe),
  • Znajomość zasad funkcjonowania rynku FMCG,
  • Nastawienie na rezultat,
  • Chęć do ciągłego uczenia się i podnoszenia kwalifikacji i swojej efektywności,
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office),
  • Prawo jazdy kat. B,.

Firma oferuje

  • premię miesięczną w wysokości do 15% wynagrodzenia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dodatkowy urlop (3dni) + dodatkowy dzień wolny na wolontariat
  • szkolenia techniczne
  • co kwartalny deputat z produktami z naszego portfolio (Coca-Cola, Fanta, Sprite, Kropla Beskidu, Soki Cappy)
  • bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych – pakiety sportowe, lunchowe, bony na zakupy
  • dostęp do stołówki pracowniczej i nieograniczony dostęp do naszych produktów 🙂
  • owocowe wtorki, środy, czwartki
  • akcje integracyjne
  • opiekę medyczną oraz psychologiczną
  • ubezpieczenie na życie
  • pracę w systemie zmianowym: 6:00 – 18:00 i 18:00 – 6:00 (zmiany 12-godzinne)

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert pracy można znaleźć na stronie pracuj.pl (wpisz „Coca-Cola”). Tam też możesz aplikować na konkretne stanowisko.

1 komentarz

1 komentarz

  1. Hajduk

    28 czerwca 2023 at 03:13

    Wystarczy poczytać o was opinie.