Praca

Praca w Dębicy. Firma Oponiarska Dębica szuka pracowników

praca w dębicy fo

Praca w Dębicy. Firma Oponiarska Dębica S.A. to wiodący na polskim rynku producent opon do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych.

Od 1995 roku inwestorem strategicznym w spółce jest amerykański koncern The Goodyear Tire & Rubber Company, który poprzez Goodyear Holding S.ar.l. z siedzibą w Luksemburgu posiada ok. 81,4% kapitału zakładowego Spółki.

Firma Oponiarska Dębica S.A. jest największym w Europie i jednym z największych na świecie zakładów koncernu Goodyear. Spółka produkuje opony takich marek, jak: Dębica, Goodyear, Dunlop, Fulda i Sava.

Oferty pracy (FO Dębica/Dębica)

Laborant w Laboratorium Mieszanek

Zakres obowiązków

  • Praca wg ustalonego planu, organizowanie zadań w sposób zapewniający prawidłową i terminową realizację badań,
  • Przestrzeganie obowiązujących norm jakościowych i ustalonych zasad,
  • Pobieranie i identyfikacja próbek laboratoryjnych,
  • Przeprowadzanie badań mieszanek gumowych, sprawdzanie wyników na zgodność z wymaganiami specyfikacji,
  • Prowadzenie ewidencji badań oraz zwolnień produkowanych asortymentów, informowanie przełożonych, nadzór produkcyjny i technologiczny nad stwierdzonymi nieprawidłowościami,
  • Bieżąca współpraca z działem technologicznym oraz działami produkcyjnymi,
  • Dbałość o ład i porządek w laboratorium oraz o stan techniczny powierzonej aparatury i sprzętu laboratoryjnego.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane wyższe techniczne o kierunku technologia chemiczna lub pokrewnym,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel),
  • Umiejętność pracy zespołowej, dobra organizacja pracy własnej na stanowisku oraz sumienne wykonywanie powierzonych zadań,
  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym (3 zmianowym).

Mile widziane

  • Komunikatywny poziom języka angielskiego.

Oferta

  • Benefity płacowe: 13 wynagrodzenie, comiesięczną premię frekwencyjną, wczasy pod gruszą – dopłaty do wypoczynku
  • Prywatną opiekę medyczną w placówkach Luxmed
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie z PZU oraz Fundusz Emerytalny
  • Posiłki dla pracowników
  • Dofinansowanie do sportu i rekreacji – Medicover Sport
  • Program poleceń pracowniczych
  • Program wsparcia pracowników w formie Kasy Zapomogowo – Pożyczkowej
  • Zniżki na zakup opon
  • Możliwości rozwoju wewnątrz organizacji
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

Operator produkcji opon z technologią Sealant

  • Praca na różnych maszynach w linii Sealant (uszczelnianie opon, mikser, czyszczarka laserowa),
  • Inspekcja i pomiar produktu zgodnie z obowiązującymi instrukcjami,
  • Obsługa systemów informatycznych,
  • Utrzymanie maszyny w należytym porządku.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne,
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz komunikatywność,
  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym (3 zmianowym),
  • Umiejętność obsługi komputera.

  • Atutem będą uprawnienia na wózki widłowe.

Oferta

  • Benefity płacowe: 13 wynagrodzenie, comiesięczną premię frekwencyjną, wczasy pod gruszą – dopłaty do wypoczynku,
  • Prywatną opiekę medyczną w placówkach Luxmed,
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie z PZU oraz Fundusz Emerytalny,
  • Posiłki dla pracowników ,
  • Dofinansowanie do sportu i rekreacji – Medicover Sport,
  • Program poleceń pracowniczych,
  • Program wsparcia pracowników w formie Kasy Zapomogowo – Pożyczkowej,
  • Zniżki na zakup opon,
  • Możliwości rozwoju wewnątrz organizacji,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz pracę na jednej z najnowocześniejszych linii produkcyjnych w klimatyzowanej hali.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Elektronik

  • Utrzymanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń,
  • Obsługa i diagnostyka sterowników PLC oraz układów napędowych,
  • Diagnostyka i usuwanie usterek oraz awarii,
  • Sprawdzanie parametrów technologicznych procesu i dostrajanie ustawień maszyn.

Wymagania

  • Min. 2 – letnie doświadczenie w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu,
  • Wiedza w zakresie konserwacji, naprawy maszyn i urządzeń przemysłowych,
  • Znajomość zagadnień z zakresu elektroniki, mechaniki, automatyki przemysłowej,
  • Uprawnienia SEP gr. E do 1 kV,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Dostępność do pracy w systemie czterobrygadowym (3 zmianowym),
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego,

Oferta

Benefity

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert pracy można znaleźć na stronie pracuj.pl (wpisz „Firma Oponiarska Dębica”). Tam też możesz aplikować na konkretne stanowisko.