Praca

Praca w FIBRAIN. Firma z Jasionki szuka pracowników

fibrain praca oferty pracy

Praca. FIBRAIN jest jednym z najnowocześniejszych polskich producentów osprzętu dla szeroko pojętej telekomunikacji XXI wieku.

Obecnie firma zaliczana jest do grona liderów w Europie firm zajmujących się produkcją innowacyjnych rozwiązań światłowodowych oraz kompleksowych systemów do budowy sieci światłowodowych FTTX.

W skład FIBRAIN Sp. z o.o. wchodzą trzy zakłady produkcyjne o bardzo dużej innowacyjności produkujące zaawansowane technologie światłowodowe.

Oferty pracy (FIBRAIN/Rzeszów)

Młodszy magazynier

Zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów do magazynu,
  • Składowanie ich z zachowaniem określonego systemu identyfikacji,
  • Przygotowywanie towarów do wysyłki,
  • Kontrola stanów magazynowych,
  • Ręczne prace transportowe,
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z przyjmowanym towarem,
  • Obsługa wózka widłowego,
  • Utrzymanie ładu i porządku na magazynie,
  • Praca w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku (6:00-14:00, 14:00-22:00), dodatkowo dyżury w weekendy (aktualnie w soboty).

Wymagania

  • Wykształcenie średnie,
  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych,
  • Zorganizowanie,
  • Umiejętność współpracy z innymi.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na magazynie,

Oferta

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Umowę o pracę
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników

Młodszy operator maszyn kablowych

  • Obsługa linii technologicznej do produkcji tub światłowodowych, kabli patchkordowych, kabli DROP
  • Zbrojenie linii technologicznych
  • Przejęcie linii od zmiany poprzedniej i sprawdzenie jej stanu przed przystąpieniem do pracy
  • Zgłoszenie wszelkich nieprawidłowości
  • Pobieranie materiałów do zleceń z magazynu surowca zgodnie z kartą technologiczną
  • Kontrola prawidłowości wydanych materiałów oraz zgłaszanie wszelkich uwag przed założeniem na urządzenia zdawcze
  • Prowadzenie procesów technologicznych
  • Prowadzenie samokontroli
  • Udział w testach
  • Praca w systemie 12-godzinnym, również w soboty i niedziele

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne

  • Doświadczenie w branży tworzyw sztucznych
  • Doświadczenie w obsłudze linii technologicznych
  • Znajomość języka angielskiego

Oferta

  • Dodatek za pracę w godzinach nocnych +40%
  • Kartę Lunchową

Benefity

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert pracy można znaleźć na stronie pracuj.pl (wpisz „FIBRAIN”). Tam też możesz aplikować na konkretne stanowisko.