Praca

Praca w firmie Fanina (Przemyśl). Oferują pracę na pełny etat

fanina praca przemyśl oferty pracy
fot. Fanina

Fanina/Praca. Firma specjalizuje się w produkcji wyrobów elektrotechnicznych, w szczególności dla potrzeb transportu kolejowego, przemysłu elektromaszynowego i energetyki.

Fabryka Aparatury Elektromechanicznej Fanina S.A. w Przemyślu jest firmą z ponad 60-letnim doświadczeniem.

Oferty pracy (Fanina/Przemyśl)

Kierownik Biura Produkcji

Zakres obowiązków

Kierowanie pracą biura w zakresie:

  • planowania zaopatrzenia i kooperacji,
  • prowadzenia gospodarki magazynowej firmy,
  • całokształtu spraw związanych z dostawami materiałów i zakupami usług obcych,
  • emisji i nadzoru nad dokumentacją produkcyjną,
  • technologii produkcji wyrobów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne),
  • doświadczenie przy organizacji produkcji,
  • umiejętność redagowania i weryfikacji umów i zamówień,
  • biegła obsługa programu MS Excel,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferta

  • umowę o pracę w stabilnej firmie,
  • indywidualny program adaptacji zawodowej,
  • możliwość rozwoju osobistego.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Kierownik działu rozwoju

Zarobki: 9 000–12 000 zł brutto / mies.

Zarządzanie rozwojem produktowym w Spółce ze szczególnym uwzględnieniem produkcji podzespołów do taboru kolejowego, poprzez:

• opracowywanie nowych wyrobów wprowadzanych do oferty Spółki

• stałe doskonalenie wyrobów już oferowanych

Wymagania

  • dyplom inżyniera, stopień magistra mile widziany
  • dobra znajomość budowy taboru kolejowego
  • umiejętność pracy w programach typu CAD
  • silne nastawienie na skuteczność i efektywność
  • innowacyjność, kreatywność
  • umiejętność pracy z kilkuosobowym zespołem
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferta

  • umowę o pracę w stabilnie rozwijającej się firmie
  • indywidualny program adaptacji zawodowej
  • możliwość osiągnięcia jednej z kluczowych pozycji w firmie
  • płacę podstawową po okresie próbnym 9,0 – 12,0 tys. PLN brutto
  • wysokie premie zależne od efektów
  • finansowanie indywidualnej ścieżki rozwoju kompetencji
  • ewentualną pomoc w relokacji

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość uzyskania uprawnień

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert pracy można znaleźć na stronie pracuj.pl (wpisz „Fanina”). Tam też możesz aplikować na konkretne stanowisko.