Praca w firmie Inglot. Producent kosmetyków z Przemyśla rekrutuje

inglot praca przemyśl

Inglot/Praca. To polskie przedsiębiorstwo kosmetyczne o globalnym zasięgu, założone w 1983 roku w Przemyślu przez Wojciecha Inglota.

95% kosmetyków powstaje w wyspecjalizowanych i nowoczesnych laboratoriach i przestrzeniach produkcyjnych, zlokalizowanych przy siedzibie głównej firmy w Przemyślu.

Oferty pracy (Inglot/Przemyśl)

Kierownik Specjalistycznego Centrum Badawczo Rozwojowego

Zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem badawczym
  • organizacja pracy zespołu w zakresie prowadzonych badań oraz realizacji agendy badawczej projektu badawczo-rozwojowego
  • współpraca z jednostkami naukowymi
  • analiza potrzeb i możliwości wykorzystania badań naukowych w realizacji zagadnień ujętych w agendzie projektu badawczo-rozwojowego
  • opracowywanie wyników oraz sporządzanie sprawozdań z prowadzonych prac badawczo-rozwojowych
  • prowadzenie raportowania z realizacji projektu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe w dziedzinie chemii, mile widziany doktorat w tej dziedzinie
  • doświadczenie w zakresie realizacji i rozliczania projektów badawczo-rozwojowych (dotacje unijne)
  • doświadczenie w pracy laboratoryjnej
  • udokumentowany dorobek badawczy lub projektowy
  • umiejętność logicznego i twórczego myślenia
  • dążenie do stałego pogłębiania wiedzy oraz stymulowania rozwoju zawodowego i naukowego własnego oraz współpracowników
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1 (mile widziane potwierdzenie certyfikatem)

mile widziane

  • doświadczenie w przemyśle kosmetycznym

Oferta

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w nowoczesnym, nowo powstałym Centrum Badawczo-Rozwojowym
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pakiet sportowo – rekreacyjny

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert pracy można znaleźć na stronie pracuj.pl (wpisz „Inglot”). Tam też możesz aplikować na konkretne stanowisko.