Praca w Jarosławiu. Lear Corporation szuka pracownika na pełny etat

lear corporation jarosław

Praca/Jarosław. Lear Corporation jest światowym liderem z branży automotive w dziedzinie siedzeń oraz systemów elektrycznych i elektronicznych.

Zakład w Jarosławiu powstał w 2004 roku i obecnie zatrudnia około 2000 pracowników.

Zakład specjalizuje się w produkcji poszyć siedzeń samochodowych, głownie skórzanych.

Oferty pracy (Lear Corporation/Jarosław)

Specjalista ds. personalnych

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie i promowanie korporacyjnych oraz lokalnych inicjatyw oraz programów budujących kulturę organizacyjną
  • Identyfikowanie potrzeb szkoleniowych, realizacja planu szkoleń, jak również nadzór nad budżetem szkoleń
  • Raportowanie wskaźników personalnych, sporządzanie raportów, zestawień korporacyjnych oraz prezentacji
  • Realizacja planów rozwoju i sukcesji pracowników
  • Udział i koordynacja procesów rekrutacyjnych w dedykowanych obszarach
  • Koordynowanie procesu wdrożenia nowych pracowników
  • Wspieranie managerów i liderów w działaniach operacyjnych w celu zapewnienia najlepszych standardów oraz wysokiej efektywności
  • Ciągłe doskonalenie procesów HR oraz udział w lokalnych oraz regionalnych projektach
  • Rozwój umiejętności liderskich kadry zarządzającej obszarem Produkcji
  • Wspieranie inicjatyw promujących różnorodność, rozwój pracowników w ramach struktur Lear oraz działań CSR
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy jako pracodawcy z wyboru

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie zawodowe w firmie z branży produkcyjnej na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w diagnozie potrzeb szkoleniowo-rozwojowych oraz przygotowywaniu i wdrażaniu adekwatnych działań
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza MS Excel i PowerPoint
  • Doświadczenie w pracy w systemach HR (np. SAP SF, PeopleSoft, TETA)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca pracę w międzynarodowym środowisku
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, nastawienie na współpracę oraz budowanie długofalowych relacji
  • Umiejętność prezentacji i ponadprzeciętnych umiejętności komunikacyjnych
  • Doskonała organizacja pracy własnej, terminowość i energia w działaniu
  • Mile widziane doświadczenie w opracowywaniu i prowadzeniu programów rozwojowych dla pracowników na różnych poziomach stanowisk

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia: kluczowy dostawca w branży motoryzacyjnej, od 25 lat na polskim rynku
  • Rozwój: 68% naszych menedżerów zostało awansowanych wewnętrznie
  • Środowisko pracy doceniające różnorodność: 47% naszych specjalistów i kadry zarządzającej to kobiety
  • Przyjazną atmosferę: najwyżej oceniany czynnik w wewnętrznych badaniach satysfakcji pracowników (87%)
  • Możliwość uczestniczenia w działaniach wspierających lokalną społeczność (CSR)
  • Dodatkowe świadczenia: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, nagroda absencyjna, świadczenia z ZFŚS

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • nagroda absencyjna

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert pracy można znaleźć na stronie pracuj.pl (wpisz „Lear”). Tam też możesz aplikować na konkretne stanowisko.