Praca

Praca w Jasionce. Kawiarnia na podrzeszowskim lotnisku szuka pracownika

kawiarnia cavarious jasionka lotnisko praca

Praca. Grupa Baltona jest operatorem sklepów Duty Free, kawiarni oraz restauracji zlokalizowanych w prestiżowych miejscach takich jak porty lotnicze.

To właśnie w sklepach Baltony kupujesz swoje ulubione perfumy lub inne towary wolnocłowe wylatując na wymarzone wakacje, a w kawiarniach delektujesz się pyszną kawą czekając na wejście do samolotu.

Cavarious w Porcie Lotniczym Rzeszów-Jasionka poszukuje do swojego zespołu Baristy.

Oferta pracy (Lotnisko Rzeszów-Jasionka/Baltona)

Barista

  • Praca zmianowa: tak
  • Dni pracy: Pracujemy 5 dni w tygodniu – weekendy i święta wymiennie
  • Tryb wypłaty: miesięczna
  • System wynagrodzeń: stała podstawa + premia za wyniki
  • Specjalne uprawnienia: Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
  • Wakaty: 2

Zakres obowiązków

  • Realizacja obsługi w oparciu o obowiązujące standardy.
  • Obsługa Gości za barem kawowym i na terenie kawiarni.
  • Przygotowywanie pozycji z oferty gastronomii.
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania

  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Entuzjazm i empatię w codziennej pracy.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (również w weekendy i święta).
  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferta

  • Zapewniamy stabilną pracę w wyjątkowej atmosferze lotniska.
  • Atrakcyjny system premiowy.
  • Wynagrodzenie otrzymasz zawsze na czas.
  • Miesięczny grafik pracy jest stabilny, który uwzględnia Twoje indywidualne potrzeby.
  • Pakiet świadczeń m.in.: prywatny abonament medyczny Medicover, platforma do nauki języka angielskiego, karta Multisport, duże zniżki pracownicze w restauracji i naszych sklepach, pakiet ubezpieczeń na życie.
  • Nie martw się o dojazd – w tym też pomożemy!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert pracy można znaleźć na stronie pracuj.pl (wpisz „Baltona”). Tam też możesz aplikować na konkretne stanowisko.