Praca

Praca w Kolbuszowej. Alpha Laboratory oferuje nawet 14 tys. złotych miesięcznie na tym stanowisku

alpha laboratory
fot. Alpha Laboratory

Kolbuszowa/Praca. Instytut Badawczy Inżynierii Lądowej Alpha Laboratory jest niezależną jednostką zrzeszającą specjalistów w zakresie inżynierii materiałowej.

Celem działalności jest pomoc podczas całego procesu inwestycyjnego.

Oferta pracy (Alpha Laboratory/Kolbuszowa)

Geotechnik – Geolog inżynierski

Zarobki: 6 500–14 000 zł brutto / mies.

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie badań geotechnicznych
  • Analiza oraz interpretacja wyników badań geotechnicznych w celu określenia warunków gruntowo-wodnych
  • Nadzór nad prowadzeniem prac geotechnicznych na placu budowy
  • Współpraca z innymi specjalistami, takimi jak inżynierowie budownictwa czy architekci, w celu zapewnienia bezpiecznych oraz trwałych konstrukcji
  • Opracowywanie raportów z analiz i badań geotechnicznych
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z pracami geotechnicznymi.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe magisterskie w dziedzinie geologii inżynierskiej
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku geotechnika/geologa inżynierskiego
  • Znajomość geologii inżynierskiej, geotechniki oraz hydrogeologii
  • Umiejętność wykonywania badań terenowych i laboratoryjnych
  • Umiejętność przygotowywania raportów i dokumentacji geotechnicznej
  • Doskonała znajomość przepisów i norm dotyczących geologii inżynierskiej
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność, dokładność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Gotowość do podróży służbowych na terenach budowy lub badań geotechnicznych
  • prawo jazdy kat. B

Oferują

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • Pracę na nowoczesnych maszynach,
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Możliwość uzyskania uprawnień

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert pracy można znaleźć na stronie pracuj.pl (wpisz „Alpha Laboratory”). Tam też możesz aplikować na konkretne stanowisko.