Praca w Krośnie. Collins Aerospace szuka pracowników [zarobki]

collins aerospace krosno praca

Praca/Krosno. Collins Aerospace, jednostka Raytheon Technologies Corporation, jest liderem w zakresie zaawansowanych technologicznie i inteligentnych rozwiązań dla globalnego przemysłu lotniczego i obronnego.

Stworzona w 2018 roku przez połączenie UTC Aerospace Systems i Rockwell Collins, Collins Aerospace ma możliwości, kompleksową ofertę i doświadczenie, aby sprostać najtrudniejszym wyzwaniom klientów i wymaganiom szybko rozwijającego się globalnego rynku.

Zakłady w Krośnie oraz podrzeszowskiej Tajęcinie specjalizują się w produkcji części, podzespołów oraz podwozi lotniczych do samolotów cywilnych i wojskowych dla takich odbiorców jak: Boeing, Airbus, Bombardier, Lockheed Martin oraz Gulfstream.

Oferty pracy (Collins Aerospace/Krosno)

Polerowacz

Zarobki 4 000–6 000 zł brutto / mies.

Zakres obowiązków

  • Ręczne zaczyszczanie części
  • Znakowanie i cechowanie części
  • Prowadzenie dokumentacji warsztatowej zgodnie z obowiązującymi instrukcjami
  • Przygotowanie powierzonych maszyn i urządzeń do wykonywania operacji oraz dokonywanie czynności przygotowawczo-zakończeniowych
  • Kontrola wykonywanych operacji zgodnie z wymaganiami jakościowymi.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi urządzeniami pomiarowymi – suwmiarka, mikrometr
  • Umiejętność pracy z narzędziami przeznaczonymi do obróbki manualnej

Oferta

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym i krajowym
  • Wynagrodzenie zasadnicze 4000 – 6000 złotych brutto, uzależnione od posiadanego doświadczenia
  • Regularny wzrost wynagrodzenia w oparciu o system progresji
  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emertytalnego, po 3 miesiącach od zatrudnienia
  • Możliwość dofinansowania studiów w ramach programu Scholar
  • Pakiet socjalny, w tym karty MultiSport.

Specjalista ds. Planowania Długoterminowego

Zarobki 7 000–11 500 zł brutto / mies.

  • Strategiczna analiza długoterminowych obciążeń w wyznaczonym obszarze wraz z identyfikacją potrzeb w zakresie maszyn i ludzi, przygotowanie rekomendacji działań do realizacji
  • Koordynowanie przygotowania miesięcznych, kwartalnych SIOP, monitorowanie postępów prac z pozostałymi obszarami uczestniczącymi w procesie
  • Nadzorowanie procesu zakładania nowych materiałów i zmian istniejących w SAP oraz zarządzanie ich zmianami,
  • Opracowywanie niezbędnych dla realizacji postawionych celów danych i raportów na potrzeby organizacji, prezentacja wyników oraz nadzór nad wykonaniem wynikających z nich działań.
  • Zarządzanie i rozwój procesów logistycznych działu planowania
  • Inicjowanie, uczestnictwo i prowadzenie działań ciągłego doskonalenia oraz auditach wewnętrznych
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe – techniczne lub ekonomiczne
  • 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego MS Excel, umiejętność stosowania złożonych funkcji (znajomość VBA będzie dodatkowym atutem)
  • Bardzo dobra znajomość pozostałych elementów pakietu MS Office – preferowana znajomość MS Access
  • Znajomość obsługi systemu klasy ERP (mile widziany SAP)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość procesów biznesowych w szczególności logistycznych
  • Bardzo dobra znajomość pojęć i metod w zakresie ciągłego doskonalenia w szczególności związanych z procesami logistycznymi i produkcyjnymi
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne
  • Bardzo dobra umiejętność planowania, prowadzenia analiz i formułowania wniosków
  • Bardzo dobra umiejętność organizowania i prowadzenia spotkań w tym prezentowania danych i podsumowań
  • Kreatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra umiejętność organizowania pracy własnej oraz samodzielność w ustalaniu priorytetów
  • Konsekwencja w działaniu i egzekwowaniu zadań
  • Dokładność, terminowość, odpowiedzialność i samodzielność
  • Prawo jazdy kat B
  • Dyspozycyjność

Oferta

  • Wynagrodzenie zasadnicze 6500 – 10000 złotych brutto, uzależnione od posiadanego doświadczenia

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert pracy można znaleźć na stronie pracuj.pl (wpisz „Collins Aerospace”). Tam też możesz aplikować na konkretne stanowisko.