Praca

Praca w Krośnie. Polska Spółka Gazownictwa szuka pracownika

psg polska spółka gazownictwa

Praca/Krosno. Polska Spółka Gazownictwa jest największym operatorem systemu dystrybucyjnego gazu w Europie.

Dostarcza gaz do ponad 7 milionów odbiorców na terenie całej Polski poprzez ponad 200 tys. km gazociągów.

Spółka zatrudnia ponad 11 tys. pracowników.

Oferta pracy (PSG/Krosno)

Monter Spawacz

Zakres obowiązków

  • spawanie gazociągów i przyłączy gazowych w związku z budową, przebudową, naprawą oraz usuwaniem awarii na stalowych sieciach gazowych
  • udział w pracach związanych z budową, przebudową, naprawą oraz usuwaniem awarii na sieciach PE i instalacjach gazowych
  • kontrola niezawodności oraz stanu technicznego sieci gazowej
  • wypełnianie dokumentacji technicznej oraz rejestrowanie w udostępnionej aplikacji w/w działań

Wymagania

  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe
  • 3-letnie doświadczenie w wykonywaniu połączeń spawanych (spawanie doczołowe rur)
  • uprawnienia spawalnicze – metoda 111 (mile widziana metoda 141)
  • aktualne świadectwo kwalifikacyjne grupa 3E lub gotowość do ich uzyskania
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane B+E i C+E)
  • gotowość do pracy zmianowej – praca w systemie zmianowym
  • umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność w działaniu, dbałość o powierzony sprzęt

To oferujemy

  • stabilny pracodawca – zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Znajdujemy się w ścisłej czołówce najlepszych Pracodawców w Polsce!
  • Zajęliśmy 7 miejsce w badaniu marki pracodawcy Randstad Employer Brand Research 2022.
  • premia miesięczna i kwartalna
  • dodatkowe świadczenia w tym m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, świadczenia okolicznościowe, świadczenia dla dzieci, dofinansowanie do wypoczynku, karta zniżkowa na paliwo i inne usługi, posiłki profilaktyczne w formie bonów żywieniowych
  • możliwość zapisania się do Pracowniczego Programu Emerytalnego, Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i zdobywania uprawnień zawodowych, poprzez udział w szkoleniach, kursach oraz naukę w Technikum Gazowniczym/na studiach wyższych i podyplomowych
  • bezpieczne warunki pracy z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i narzędzi, zapewnienie odzieży roboczej
  • dodatkowy dzień wolny od pracy: 4 grudnia (święto branżowe, tzw. „Barbórka”)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka dla dziecka
  • dodatkowy urlop