Praca

Praca w Mielcu. Firma Bury szuka pracowników na pełny etat

bury mielec
fot. Bury Sp. z o.o.

Praca/Mielec. Bury to międzynarodowa firma z branży elektronicznej, producent nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie technologii telekomunikacyjnych oraz elektromobilności wykorzystywanych w branży Automotive.

Z produktów i usług firmy korzystają największe światowe koncerny, takie jak Volkswagen, Daimler-Benz, BMW czy General Motors.

Oferty pracy (Bury/Mielec)

Inżynier testów ENV

Zakres obowiązków

  • Realizacja badań niezawodności wyrobów (badania klimatyczne, mechaniczne, podświetlenia itp.)
  • Raportowanie wykrytych niezgodności
  • Redagowanie raportów z przeprowadzonych badań
  • Współpraca z innymi wydziałami w celu wyeliminowania wykrytych niezgodności

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
  • Znajomość podstaw pomiarów elektrycznych
  • Umiejętność czytania norm i rysunków technicznych
  • Umiejętność rozumienia zasad działania i budowy urządzeń
  • Umiejętność pracy zespołowej i działania pod presją czasu

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • Możliwość bezpośredniego kontaktu z klientami w branży motoryzacyjnej OEM
  • Udział w ciekawych i różnorodnych projektach
  • Pracę w kreatywnym, twórczym i przyjaznym zespole
  • Dofinansowane przez firmę karty MultiSport, ubezpieczenia grupowe,
  • nauka języka angielskiego/niemieckiego
  • imprezy integracyjne,
  • brak dress code
  • miejsce parkingowe dla pracowników
  • inicjatywy charytatywne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Inżynier jakości produkcji

  • Nadzór nad jakością procesów produkcyjnych
  • Regularne analizowanie i raportowanie danych jakościowych (PPM, Pareto wad, CP/CPK)
  • Reagowanie na stwierdzone niezgodności w procesie produkcyjnym – alerty jakościowe
  • Reagowanie na rejestrowane odchylenia trendów w procesie produkcyjnym
  • Inicjowanie pracy zespołu interdyscyplinarnego w procesie rozwiązywania problemów
  • Nadzór nad realizacją działań korygujących i zapobiegawczych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowany tytuł inżyniera)
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
  • Zdolność organizowania własnej pracy oraz koordynacji zlecanych zadań (delegowanie, rozliczanie)
  • Znajomość metod rozwiązywania problemów (np. metodologii 8 D)
  • Znajomość zagadnień MSA i SPC
  • Znajomość zasad tworzenia Flow Chart, FMEA, oraz Planów Kontroli
  • Znajomość programów Office: Word, Excel, Power Point pozwalająca na skuteczną realizację zadań
  • Zdolności komunikacyjne

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • udział w ciekawych i różnorodnych projektach
  • pracę w kreatywnym, twórczym, dynamicznym i przyjaznym zespole
  • dofinansowanie przez firmę karty MultiSport, ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny

Benefity

Simulation & Analysis Engineer – Electromagnetics Inżynier Symulacji i Analiz – Elektromagnetyzm

  • Odpowiedzialność za przeprowadzanie analiz inżynierskich i wsparcie rozwoju produktu poprzez:
  • Zarządzanie i prowadzenie projektu pod kątem realizowanych zadań z zakresu symulacji EM
  • Weryfikację danych wejściowych do symulacji
  • Przeprowadzanie symulacji numerycznych
  • Interpretację wyników symulacji i analiz
  • Opracowywanie raportów z przeprowadzonych symulacji oraz prezentacja dla klienta końcowego
  • Czynny udział w procesie rozwoju elektroniki
  • Analizę wymagań projektowych i wsparcie obszarów odpowiedzialnych za rozwój elektroniki na etapie konceptu, prototypowania i wdrożenia do produkcji
  • Czynny udział w rozwoju metodologii obliczeń i analiz inżynierskich

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku: elektronika, elektrotechnika
  • Znajomość zagadnień z zakresu elektroniki, elektromagnetyzmu
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • Doświadczenie w rozwoju elektroniki dla branży automotive będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w testach lub interpretacji wyników testów elektroniki
  • Doświadczenie w konstrukcji wyrobów oraz projektowania HW / layout PCB
  • Znajomość podstaw teoretycznych Metody Elementów Skończonych
  • Znajomość pakietów ANSYS, CST lub Hyperlinx lub innych narzędzi do symulacji inżynierskich
  • Umiejętność obsługi systemu Altium Designer

  • Dofinansowane przez firmę karty MultiSport, ubezpieczenia grupowe, opieka medyczna, nauka języka angielskiego/niemieckiego, imprezy integracyjne, brak dress code, miejsce parkingowe dla pracowników, inicjatywy charytatywne, prywatna opieka medyczna

Benefity

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert pracy można znaleźć na stronie pracuj.pl (wpisz „Bury”). Tam też możesz aplikować na konkretne stanowisko.