Praca

Praca w Nisku. Armatura Kraków szuka pracowników

armatura nisko praca

Praca/Nisko. Armatura Kraków jest wiodącym producentem w branży sanitarnej i grzewczej w Polsce.

Firma specjalizuje się w produkcji baterii łazienkowych i kuchennych, aluminiowych grzejników centralnego ogrzewania, szerokiej gamy zaworów.

Oferty pracy (Armatura Kraków/Nisko)

Inżynier procesu

Zakres obowiązków

  • Nadzór technologiczny nad procesem obróbki i montażu grzejnika
  • Ciągłe doskonalenie procesu
  • Tworzenie i uzupełnianie dokumentacji technologicznej
  • Wsparcie dla konstruktorów w zakresie projektowania elementów roboczych maszyn i oprzyrządowania
  • Wsparcie technologiczne obszaru montażu kabin i parawanów
  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki inżynieria produkcji, budowa maszyn, mechanika (bądź podobne)
  • Znajomość procesów obróbki stopów aluminium (zgrzewanie, szlifowanie, gwintowanie)
  • Doświadczenie w procesach montażu automatycznego i ręcznego
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Osiągnięcia w zakresie optymalizacji procesów produkcyjnych
  • Znajomość metodologii LEAN
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Podstawowa umiejętność obsługi programu SOLIDWORKS bądź podobnego
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Motywacyjny system wynagradzania i niezbędne narzędzia pracy
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy oraz możliwości rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. MultiSport, pakiety medyczne)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku

Kierownik Działu Technologicznego

  • Kierowanie Działem Technologicznym
  • Prowadzenie nadzoru technologicznego nad procesami produkcyjnymi
  • Badanie wyrobów gotowych mające na celu wskazanie ulepszeń wyrobu oraz procesów produkcyjnych
  • Analiza brakowości, inicjowanie i nadzór nad realizacją działań projakościowych
  • Planowanie i nadzór nad próbami technologicznymi oraz analiza wyników
  • Koordynowanie procesów wdrażania nowych wyrobów i technologii
  • Wyszukiwanie potencjalnych ulepszeń w zakresie technologii
  • Współudział w procesie ofertowania nowych wyrobów
  • Analiza zdolności produkcyjnych zakładu
  • Analiza zmian wprowadzanych w normach krajowych i europejskich

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego
  • Dokładność, terminowość, samodzielność, zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy
  • Atutem będzie znajomość procesów odlewniczych wysokociśnieniowych

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. MultiSport, pakiety medyczne).

Benefity

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert pracy można znaleźć na stronie pracuj.pl (wpisz „Armatura Kraków”). Tam też możesz aplikować na konkretne stanowisko.