Praca

Praca w Nisku. Zobacz aktualne oferty pracy

nisko praca oferty pracy

Praca/Nisko. Oferty pracy z Powiatowego Urzędu Pracy w Nisku.

Jakie stanowiska pracy i wynagrodzenia oferują firmy z Niska?

Oferty pracy – Nisko

Kucharz – Kierowca

Zakres obowiązków: Pomoc przy przygotowaniu posiłków, zaopatrzenie, wydawanie posiłków, utrzymywanie stanowiska w czystości, dowóz posiłków do klienta.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Liczba godzin pracy w miesiącu: 160

Data rozpoczęcia: 07.08.2023

Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Umiejętności i uprawnienia: Prawo jazdy kat. B,dyspozycyjność,komunikatywność, umiejętność organizacji pracy

Lektor języka angielskiego

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć z języka angielskiego z dziećmi i młodzieżą oraz kursów językowych dla dorosłych na terenie p o w i a t u niżańskiego.

Proponowane wynagrodzenie: 55-75 zł brutto za godzinę.

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Data rozpoczęcia: 15.09.2023

Wynagrodzenie brutto: od 60 PLN 60 zł / h

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Znajomość języków: angielski, w mowie – C1 – zaawansowany, w piśmie – C1 – zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Animator kultury

Zakres obowiązków: organizacja i prowadzenie zajęć animacyjnych

Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN prace interwencyjne

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie

Umiejętności i uprawnienia: kultura osobista,dobra komunikacja, umiejętności organizacyjne, umiejętność negocjacji, znajomość obsługi komputera i programów z pakietu Office, zdolności analityczne, rzetelność, samodzielność w działaniu

Sposób aplikowania na powyższe oferty pracy: za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy w Nisku.