Praca w Nowej Dębie. Firma z branży lotniczej szuka pracowników

gardner aerospace nowa dęba

Praca/Nowa Dęba. Gardner Aerospace jest wiodącym międzynarodowym producentem szerokiego wachlarza komponentów dla przemysłu lotniczego.

Firma zajmuje się produkcją od prostych i małych do bardzo dużych i złożonych części uzyskiwanych w wyniku obróbki skrawaniem i formowania blach.

Firma posiada swoje oddziały w Wielkiej Brytanii, Francji, Polsce, Indiach i Chinach.

Oferty pracy (Gardner Aerospace/Nowa Dęba)

Malarz

Zakres obowiązków

  • wykonywanie obowiązków według stanowiska

Wymagania

  • doświadczenie niewymagane
  • umiejętność pracy w zespole
  • praca na III zmiany

To oferujemy

  • umowę o prace
  • możliwość rozwoju
  • Benefity: karta Multisport.
  • Praca w doświadczonym i zaangażowanym zespole w przyjaznej atmosferze.
  • Dofinansowanie do pakietu zdrowotnego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • spotkania integracyjne

Kontroler Jakości

  • Odbiór jakościowy bieżącej produkcji,
  • Nadzór nad dokumentacją jakościową,
  • Opracowywanie i analiza raportów z pomiarów,
  • Nadzór nad wyrobem niezgodnym,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość metod statystycznej kontroli jakości,
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Odpowiedzialność i sumienność w działaniu,
  • Zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów.
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Doświadczenie w programowaniu i obsłudze współrzędnościowej maszyny pomiarowej,
  • Doświadczenie w obszarze kontroli jakości, produkcji.

  • Możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia zawodowego w firmie produkcyjnej w środowisku międzynarodowym, w oparciu o standardy pracy branży lotniczej.
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

Benefity:

  • karta Multisport
  • Benefity
  • prywatna opieka medyczna

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert pracy można znaleźć na stronie pracuj.pl (wpisz „Gardner Aerospace”). Tam też możesz aplikować na konkretne stanowisko.