Praca w Nowej Dębie. MARMA Polskie Folie i ESV szukają pracowników

nowa dęba praca

Praca/Nowa Dęba. Firma MARMA Polskie Folie  jest czołowym producentem opakowań i wyrobów z tworzyw sztucznych.

Operator maszyn

Zakres obowiązków

  • obsługa linii do produkcji membran dachowych oraz agrowłóknin
  • zapewnienie płynnego przebiegu procesu produkcyjnego tj. obróbka, weryfikacja jakości produktu oraz pakowanie wytworzonych wyrobów
  • utrzymanie czystości na stanowisku pracy

Wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe
  • sumienność i dokładność przy wykonywaniu powierzonych zadań
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność pracy w zespole
  • motywacja i chęć do pracy

Mile widziane

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT– bądź gotowość do odbycia kursu
  • doświadczenie przy obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (nie przez agencję pracy tymczasowej)
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz osiąganych wyników pracy
  • wdrożenie dla osób bez doświadczenia na produkcji, oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach dla Ciebie i dorosłych członków Twojej rodziny
  • rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych: zapomogi losowe, imprezy okolicznościowe, świąteczne świadczenia pieniężne, pożyczki na cele mieszkaniowe
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w obsłudze nowoczesnych maszyn, w firmie z dużymi tradycjami i wysokiej pozycji na rynku
  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu w realizacji wyznaczonych celów

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

Praca/Nowa Dęba. ESV S.A. jest firmą wchodzącą w skład Grupy Kapitałowej ESV, od blisko30 lat działającą w sektorze energetycznym.

Księgowy / Księgowa

  • księgowanie dokumentów finansowo-księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • fakturowanie i przygotowanie płatności,
  • uzgadnianie sald,
  • przygotowywanie danych do sprawozdań finansowych,
  • sporządzanie raportów finansowych zgodnie z potrzebami spółki.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe ( księgowość, rachunkowość, finanse),
  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ,
  • znajomość prawa podatkowego i bilansowego,
  • dokładność, skrupulatność,
  • doskonała organizacja pracy własnej, systematyczność,
  • analitycznie myślenie,
  • dobra znajomość pakietu MS Office, MS Excel.

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wsparcie zespołu w procesie adaptacyjnym,
  • rozwój poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • możliwość dofinansowania do studiów wyższych i podyplomowych,
  • opiekę medyczną, kartę Multisport.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • brak dress code’u

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert pracy można znaleźć na stronie pracuj.pl (wpisz „Marma Polskie Folie” lub „ESV”). Tam też możesz aplikować na konkretne stanowisko.