Praca

Praca w Nowej Dębie. Marma Polskie Folie szuka pracownika

marma nowa dęba praca

Praca/Nowa Dęba. Marma Polskie Folie to jeden z wiodących producentów folii i opakowań polietylenowych na rynku europejskim.

Firma zatrudnia około 1000 wykwalifikowanych pracowników, w tym specjalistów w dziedzinie technologii polietylenów, fleksodruku, izolacji w budownictwie i innych obszarach.

Oferty pracy (Marma Polskie Folie/Nowa Dęba)

Zastępca Mistrza

Zakres obowiązków

  • nadzór i obsługa linii do produkcji membran dachowych oraz agrowłóknin
  • nadzór nad pracą zespołu
  • zapewnienie płynnego przebiegu procesu produkcyjnego
  • rozliczanie przepływu materiałowego

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w zarządzaniu pracownikami
  • sumienność i dokładność przy wykonywaniu powierzonych zadań
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 4 brygadowym, 3 zmianowym
  • umiejętność pracy w zespole
  • motywacja i chęć do pracy

Mile widziane

  • doświadczenie w zarządzaniu produkcją
  • doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych , suwnic UDT– bądź gotowość do odbycia kursu

Oferta

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (nie przez agencję pracy tymczasowej)
  • wynagrodzenie powyżej średniej krajowej
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach dla Ciebie i dorosłych członków Twojej rodziny
  • rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych: zapomogi losowe, imprezy okolicznościowe, świąteczne świadczenia pieniężne, pożyczki na cele mieszkaniowe
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w obsłudze nowoczesnych maszyn, w firmie z dużymi tradycjami i wysokiej pozycji na rynku
  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu w realizacji wyznaczonych celów

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert pracy można znaleźć na stronie pracuj.pl (wpisz „Marma”). Tam też możesz aplikować na konkretne stanowisko.