Praca

Praca w Nowej Dębie. ZM Dezamet szuka pracownika na pełny etat

dezamet nowa dęba praca oferty pracy

Praca/Nowa Dęba. Zakłady Metalowe Dezamet należą do Polskiej Grupy Zbrojeniowej (PGZ).

To przedsiębiorstwo produkcyjne z Nowej Dęby, wywodzące się z powstałej w 1939 Wytwórni Amunicji Nr 3, która została utworzona w ramach Centralnego Okręgu Przemysłowego (COP).

Oferty pracy (Dezamet/Nowa Dęba)

Informatyk-Administrator Systemu

Opis stanowiska:

  • Administracja systemami ERP;
  • Tworzenie raportów z wykorzystaniem widoków w oparciu o bazy MS SQL i Oracle;
  • Podstawowa administracja bazą MS SQL i Oracle;
  • Zarządzanie polityką bezpieczeństwa firmy;
  • Wsparcie techniczne pracowników w zakresie systemów ERP jak i sprawach ogólnych dotyczących IT.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane : informatyczne );
  • Bardzo dobra umiejętność posługiwania się pakietem MS Office szczególnie Excel;
  • Umiejętność przygotowania raportów i pozyskiwania informacji z baz danych Oracle i MS SQL;
  • Podstawowa znajomość administracji baz danych MS SQL i Oracle;
  • Znajomość programowania baz danych w języku SQL;
  • Podstawowa znajomość przynajmniej jednego języka programowania np.: C, C++, Java lub Python;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Duża samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy;
  • Orientacja na stały samodzielny rozwój;
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, odpowiedzialność i umiejętność współpracy w zespole;
  • Biegła obsługa narzędzi IT do realizacji zadań;
  • Znajomość zagadnień związanych z systemami klasy ERP.

Umowa o pracę – pełny etat

Miejsce pracy: Nowa Dęba

Firma oferuje:

  • Pracę w renomowanej firmie o bogatej tradycji i doświadczeniu w oparciu
    o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach obowiązującego systemu szkoleń, w tym dofinansowanie studiów związanych z profilem stanowiska;
  • Dodatkowe benefity – grupowe ubezpieczenie zdrowotne LUX MED, ubezpieczenie na życie i NNW;
  • Bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie wczasów, wypoczynku dzieci, działalność sportowo – rekreacyjna, zaopatrzenie wiosenne i zimowe) i inne.

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert pracy można znaleźć na stronie firmy ZM Dezamet  (zakładka KARIERA). Tam też możesz aplikować na konkretne stanowisko.