Praca w Nowej Sarzynie. CIECH Sarzyna szuka pracowników na pełny etat

ciech sarzyna nowa praca
fot. CIECH Sarzyna

Nowa Sarzyna/Praca. CIECH Sarzyna jest jedną z kluczowych spółek Grupy CIECH.

Spółka specjalizuje się w produkcji środków ochrony roślin (AGRO) i jest ich największym polskim producentem oraz liderem sprzedaży na rynku herbicydów (środków chwastobójczych).

Oferty pracy (CIECH Sarzyna/Nowa Sarzyna/Rzeszów)

Specjalista/Specjalistka Controllingu

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie analiz i raportów finansowych i analiz w obszarach sprzedaży i produkcji
  • Opracowywanie oraz analiza wskaźników efektywnościowych (KPI)
  • Sporządzanie raportów CAPEX
  • Raportowanie do GUS
  • Analiza opłacalności projektów
  • Tworzenie nowych i usprawnianie istniejących narzędzi optymalizujących oraz automatyzujących procesy raportowania w obszarze kontrolingowo – finansowym
  • Raportowanie zgodne z obowiązującą strukturą organizacyjną (także na poziomie Business Unit’u)

Wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku w obszarze kontrolingu
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse i rachunkowość, analiza ekonomiczna, kierunki pokrewne)
  • Obsługa systemów klasy SAP, Power BI
  • Samodzielność, odpowiedzialność, skrupulatność i zorientowanie na cele
  • Dobra znajomość języka angielskiego, min. B2 w mowie i piśmie

Oferują

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szansę na wykazanie się pomysłowością i innowacyjnością
  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon komórkowy, laptop)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

Specjalista / Specjalistka Kadr

  • Samodzielna i kompleksowa obsługa kadrowa Spółki, w tym m.in.: prowadzenie dokumentacji osobowej oraz jej archiwizacja; sporządzanie dokumentów ze stosunku pracy, m.in. umów o pracę, porozumień zmieniających, wypowiedzeń, świadectw pracy, zawiadomień o nałożeniu kar porządkowych; kierowanie na badania profilaktyczne – oraz monitorowanie terminów ich ważności
  • Kompleksowa obsługa ZFŚS
  • Rejestracja danych w systemie SAP HCM oraz monitorowanie poprawności wprowadzonych danych
  • Korespondencja z instytucjami zewnętrznymi
  • Sporządzanie raportów, statystyk i zestawień na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne
  • Przygotowywanie miesięcznych lub rocznych deklaracji w ZUS, PFRON, GUS
  • Współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi w zakresie tworzenia i aktualizacji wewnętrznych aktów normatywnych
  • Przygotowywanie danych, udział lub reprezentowanie wybranych Spółki w audytach i kontrolach wewnętrznych oraz zewnętrznych z obszaru kadr

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, (preferowane wykształcenie związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi lub pokrewnymi dziedzinami, takimi jak psychologia, socjologia lub zarządzanie)​
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w obsłudze kadrowej pracowników
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, w tym: przepisów o czasie pracy, ubezpieczeń społecznych, ZFŚS oraz PPK
  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office (w szczególności Excel) oraz programu Płatnik
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, terminowość, skrupulatność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej z różnymi systemami czasu pracy
  • Znajomość obsługi programów kadrowo-płacowych takich jak SAP HR, platformy PFRON, GUS
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikacyjne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

Oferują

  • Umowę o pracę z pakietem benefitów
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę zdrowotną w Luxmed
  • Dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych
  • Przejrzysty system premiowy
  • Możliwość skorzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, a w nim m.in.: świadczenie świąteczne, paczki świąteczne dla dzieci oraz pracowników, świadczenie wakacyjne, dofinansowanie do wypoczynku (pracownik i dziecko)
  • Program poleceń pracowników – wypłata bonusu za zatrudnienie poleconego pracownika

Benefity

  • elastyczny czas pracy

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert pracy można znaleźć na stronie pracuj.pl (wpisz „CIECH Sarzyna”). Tam też możesz aplikować na konkretne stanowisko.