Praca w Rzeszowie. Dealer samochodów marki MG szuka pracownika

mg rzeszów

Rzeszów/Praca. Firma Motoryzacja jest właścicielem autoryzowanych salonów i serwisów marki MG.

Salon samochodowy w Rzeszowie znajduje się przy Al. Armii Krajowej 60.

Oferta pracy (MG/Rzeszów)

Doradca ds. Sprzedaży samochodów nowych

Zarobki: 4 500–15 000 zł netto (+ VAT) / mies.

  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • praca stacjonarna
  • praca od zaraz

Zakres obowiązków

  • Realizacja celów w zakresie sprzedaży samochodów, akcesoriów, produktów finansowych oraz ubezpieczeniowych.
  • Aktywne pozyskiwanie nowych oraz identyfikowanie potencjalnych Klientów.
  • Rozbudowa bazy klientów indywidualnych.
  • Raportowanie i rozliczanie operacji handlowych
  • Samodzielne prowadzenie całego procesu sprzedaży dla klientów indywidualnych (analiza potrzeb, prezentacje handlowe, kalkulacje cenowe, ofertowanie, negocjacje cenowe, negocjacje umów).
  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami.
  • Dbanie o wizerunek salonu i marki
  • Monitorowanie rynku i rekomendowanie aktywności wzmacniających pozycję marki.

Wymagania

  • Minimum rok doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej wymagającej aktywnego pozyskiwania Klienta.
  • Wykształcenie min. średnie.
  • Umiejętność obsługi komputera i programów pakietu MS Office.
  • Prawo jazdy kat. B oraz wysoka kultura osobista.
  • Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu oraz 2 soboty w miesiącu.
  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz nienaganna prezencja.
  • Skuteczna organizacja pracy, planowanie zadań oraz ustalanie priorytetów.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników (podstawa wraz z systemem premiowym)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • System szkoleń
  • Potrzebne narzędzia pracy: komputer, telefon
  • Możliwość spełnienia swoich ambicji oraz rozwoju w marce, która prężnie wchodzi na polski rynek oraz cieszy się nienaganną renomą na całym świecie.

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert pracy można znaleźć na stronie pracuj.pl (wpisz „Motoryzacja”). Tam też możesz aplikować na konkretne stanowisko.