Praca w Rzeszowie. GOC Harley Davidson Rzeszów szuka pracowników

harley davidson rzeszów praca GOC
fot. GOC

Praca/Rzeszów. Game Over Cycles (GOC) prowadzi oficjalny salon sprzedaży oraz autoryzowany serwis Harley Davidson w Rzeszowie.

To największy salon marki Harley-Davidson w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Salon wystawowy motocykli typu custom firmy Game Over Cycles.

Oferty pracy (GOC/Harley-Davidson/Rzeszów)

Pracownik do obsługi sklepu internetowego oraz serwisu ALLEGRO

Zakres obowiązków

  • dodawanie ofert do sklepu internetowego oraz w serwisie ALLEGRO
  • optymalizacja wystawionych ofert i ogłoszeń
  • obsługa klienta
  • realizacja wysyłek

Wymagania

  • doświadczenie w handlu
  • znajomość branży motocyklowej
  • znajomość zasad działania serwisu ALLEGRO
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość technik sprzedaży i marketingu internetowego
  • umiejętność obsługi programów (pakiet OFFICE, SUBIEKT GT )
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

Oferta

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • premie zależne od wyników sprzedaży
  • pracę w komfortowych warunkach
  • odpowiednio wyposażone stanowisko do pracy w biurze w Rzeszowie

Sprzedawca motocykli

  • kompleksowa sprzedaż motocykli
  • obsługa klientów bieżących
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • pomoc w tworzeniu postów w mediach społecznościowych
  • współpraca z działem serwisu

Wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętności handlowe i negocjacyjne
  • dobra znajomość rynku motoryzacyjnego
  • prawo jazdy kategorii A i B
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • samodzielność w działaniu

Oferta

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę z legendarną marką motocyklową
  • swobodne i przyjazne środowisko pracy
  • atrakcyjne miejsce pracy (największy salon marki H-D w Polsce i salon wystawowy Game Over Cycles)
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert pracy można znaleźć na stronie pracuj.pl (wpisz „GOC Harley Davidson Rzeszów”). Tam też możesz aplikować na konkretne stanowisko.