Praca w Tarnobrzegu. Phoenix Contact szuka pracownika na pełny etat

phoenix contact

Tarnobrzeg/Praca. Phoenix Contact zajmuje się sprzedażą rozwiązań automatyki przemysłowej, elektroniki i elektrotechniki dla przemysłu.

Portfolio firmy obejmuje okablowanie, złączki, urządzenia ochrony przed przepięciami, zasilacze, rozwiązania do komunikacji przemysłowej, w tym bezprzewodowej, przekaźniki, złącza, sterowniki PLC, systemy znakowania a także oprogramowanie.

Phoenix Contact w swoich 3 oddziałach w Polsce zatrudnia ponad 3400 osób (Nowy Tomyśl, Tarnobrzeg, Poznań).

Oferty pracy (Phoenix Contact/Tarnobrzeg)

Pracownik Produkcji

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz pracować przy montażu części elektrotechnicznych zgodnie z przedstawionymi zleceniami
  • Praca wiąże się ze składaniem drobnych elementów – po wdrożeniu będziesz sobie z nimi radzić bez problemu!
  • Wszyscy pracownicy dbają też o porządek i czystość stanowiska pracy
  • Bardzo dobra i logistyczna organizacja pracy pomoże Ci wykonać swoje obowiązki – nasze normy są dostosowane do stażu pracownika i faktycznych możliwości produkcyjnych
  • Będziesz pracować samodzielnie, ale możesz liczyć na wsparcie. Pomagamy sobie!:)

Wymagania

  • Komunikatywność, zaangażowanie i wysoka kultura osobista – stawiamy na współpracę
  • Dobra organizacja czasu pracy oraz dokładność – nasze produkty cechuje wysoka jakość, są naszą wizytówką, tak jak nasi pracownicy
  • Umiejętność pracy w zespole – pracownicy czują się częścią zespołu, dołącz do niego
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w innowacyjnym zakładzie produkcyjnym
  • Stabilną pracę w międzynarodowej organizacji
  • Możliwości rozwoju i szeroka oferta szkoleniowa

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka dla dziecka
  • wyprawka szkolna
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
  • dodatkowy urlop
  • nagroda roczna

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert pracy można znaleźć na stronie pracuj.pl (wpisz „Phoenix Contact”). Tam też możesz aplikować na konkretne stanowisko.