Praca

Praca w Texom (Stalowa Wola). Firma szuka pracowników na pełny etat

texom praca oferty pracy

Texom/Praca. Texom to polska firma budowlana.

Spółka realizuje roboty budowlane w formule generalnego wykonawstwa w zakresie budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego, użyteczności publicznej oraz budynków objętych ochroną konserwatorską.

Oferty pracy (Texom/Stalowa Wola)

Kierownik Robót

Zakres obowiązków

  • Nadzór i koordynacja nad robotami budowlanymi sił własnych i podwykonawców;
  • Koordynacja zadań zgodnie z ustalonymi priorytetami i planami;
  • Codzienne rozdzielanie obowiązków między pracowników;
  • Przygotowanie harmonogramów;
  • Zapewnienie odpowiedniej siły roboczej oraz materiałów do pracy;
  • Dbanie o środki bezpieczeństwa oraz standardy jakościowe, nadzór nad przepisami BHP;
  • Szkolenie pracowników;
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych;
  • Raportowanie postępów prac;
  • Przygotowywanie dokumentów i analiz dla bieżących realizacji;
  • Zarządzanie procesami budowy oraz realizacja wszystkich faz w przeprowadzanych projektach (aż do przekazania budowy inwestorowi);
  • Rozliczenia budowy.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane;
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno- budowlanej;
  • Doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku wymagającym uprawnień;
  • Znajomość wszystkich faz procesu inwestycyjnego;
  • Umiejętności organizacyjne i przywódcze;
  • Umiejętność skutecznego komunikowania się;
  • Umiejętność współpracy z inwestorem i zespołem projektowym;
  • Umiejętność czytania rysunków, planów i projektów;
  • Umiejętność kosztorysowania.

Oferta

  • Umowa o pracę na pełny etat;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia;
  • Premie motywacyjne;
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • samochód służbowy

Inżynier budowy

  • Wsparcie Kierownika Budowy w zakresie kontroli stopnia zaawansowania prac, prowadzenie dokumentacji budowy, nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP;
  • Dokonywanie zamówień materiałowych, kontrola terminowości oraz rozliczanie dostaw;
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego;
  • Poszukiwanie nowych podwykonawców oraz dostawców;
  • Nadzór nad jakością i terminowością wykonanych prac.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budowlanym;
  • Doświadczenie – mile widziane;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Podstawowa umiejętności kosztorysowania – mile widziana;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferta

  • Pracę w wymiarze pełnego etatu;
  • Zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Odpowiednie narzędzia pracy w tym komputer, telefon;
  • Praca w młodym zgranym zespole.

Benefity

Szczegóły dotyczące oferty współpracy można znaleźć na stronie pracuj.pl (wpisz „Texom”). Tam też możesz aplikować na konkretne stanowisko.