Poradnik

Profesjonalne usługi motoryzacyjne w VCentrum

Profesjonalne usługi motoryzacyjne w VCentrum 1

VCentrum to niezależny serwis i dealer samochodów premium z siedzibą w Warszawie. Firma powstała w 2006 roku i stale zyskuje popularność dzięki fachowej obsłudze, dużej wiedzy i doświadczeniu w branży motoryzacyjnej w segmencie samochodów premium. Klienci w licznych opiniach w internecie potwierdzają wysoki poziom świadczonych usług, jak również doceniają wysoki poziom obsługi i atrakcyjne ceny. Co oferuje serwis VCentrum?

Salon samochodowy

To głównie dzięki obszernej wiedzy, pasji i zaangażowaniu w branży motoryzacyjnej, wszelkie usługi w VCentrum wykonywane są na znakomitym poziomie. Firma oferuje sprzedaż samochodów luksusowych oraz klasy premium. VCentrum specjalizuje się w sprzedaży wyjątkowych marek, spośród których można znaleźć takie marki, jak Audi, BMW, Land – Rover, Porsche, Mercedes-Benz czy Volvo. Profesjonalne zaplecze serwisowe gwarantuje dokonanie szczegółowej diagnostyki przed sprzedażnej. Konsument otrzymuje pełnej informacji o stanie technicznym i zużyciu eksploatacyjnym każdego samochodu.

VCentrum zajmuje się odkupem samochodu klienta lub świadczy usługę pośrednictwa w sprzedaży samochodów premium. Wycena samochodu jest przygotowywana za pomocą profesjonalnego programu Carwert Eurotax Glass’s Polska oraz znajomości rynku i wieloletniego doświadczenia.

Serwis w dwóch lokalizacjach

Dwie lokalizacje serwisowe w Warszawie są tak zlokalizowane, aby zapewnić klientom wygodę.  Stabilny i zaangażowany zespół zapewnia usługi serwisowe i obsługę klientów samochodów marek premium na najwyższym poziomie. Marki Audi i Volvo od ponad 14 lat są serwisowane w Warszawie przy ulicy Woronicza 19. Później powstał serwis przy ul. Powsińskiej 69/71, który obsługuje marki: BMW, Land-Rovera, Mercedes-Benz oraz Porsche.

Obydwa punkty wyposażone są w 30 stanowisk, gdzie odbywa się kompleksowa diagnostyka każdego samochodu, a także przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne. Wszelkie naprawy odbywają się zgodnie z restrykcyjnymi wytycznymi producenta. Zespoły serwisowe pracują tylko na oryginalnych systemach diagnostycznych oraz w standardzie Autoryzowanej Stacji Diagnostycznej (ASO). VCentrum jest największym niezależnym serwisem marek premium w Warszawie.

Części samochodowe

W naszym serwisie VCentrum znajduje się szeroki asortyment oryginalnych części samochodowych, jak również certyfikowanych części zastępczych. Pozwala to na obniżenie kosztów serwisu pojazdu, z zachowaniem standardowego czasu eksploatacji.

Wypożyczalnia samochodów

VCentrum oferuje także krótko- i długoterminowy wynajem samochodów klasy premium. Oferowane auta są nowe i funkcjonalne ale są też samochody sportowe oraz świadczymy usługę vip shutter. Istnieje również możliwość wynajęcia samochodu zastępczego. Koszt zależny jest do długości wynajmu.

Tuning samochodów marki Mercedes-Benz

VCentrum to autoryzowany dealer marki BRABUS. Jedną z usług firmy jest tuningowanie pojazdów marki Mercedes-Benz zarówno pod kątem wizualnym, jak i poprzez ulepszenie mocy oraz sposobu prowadzenia samochodu. Klient może zdecydować się między innymi na modyfikację silnika, usprawnienie układu hamulcowego, zastosowanie dodatkowego oświetlenia LED czy przeprowadzenie zmian we wnętrzu pojazdu. Elementy niezbędne do tuningu wizualnego znajdują się na terenie serwisu przy ulicy Powsińskiej 69/71.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top