Inwestycje

Przy jednej ze szkół w Tarnobrzegu powstanie boisko wielofunkcyjne. Miasto szuka wykonawcy

tarnobrzeg boisko

Tarnobrzeg ogłosił przetarg na budowę nowego boiska wielofunkcyjnego wraz z zadaszeniem o stałej konstrukcji przy PSP nr 6.

Ogłoszenie o zamówieniu pojawiło się w dniu dzisiejszym.

Przedmiotem zamówienia jest budowa przyszkolnej Hali Sportowej z boiskiem wielofunkcyjnym wraz z łącznikiem przy Szkole Podstawowej nr 6 w Tarnobrzegu.

Zakres prac budowlanych:

budowa wraz z instalacjami wewnętrznymi tj. (wodno-kanalizacyjna, hydrantowa, centralnego ogrzewania, wentylacji mechanicznej i grawitacyjnej, fotowoltaiki, elektryczna, teletechniczna, odgromowa, szafka gazowa na zawór elektromagnetyczny na elewacji budynku), przebudową kotłowni gazowej wraz z budową przyłącza: kanalizacji deszczowej ze zbiornikiem na wodę deszczową, kanalizacji sanitarnej, wodociągowej oraz rozbiórkę i budowę przyłącza: telekomunikacyjnego, światłowodowego, elektroenergetycznej linii kablowej nn do złącza, rozbiórka i budowa oświetlenia terenu, rozbiórka zewnętrznej instalacji kanalizacji deszczowej, rozbiórka nieczynnej sieci wodociągowej, rozbiórka boiska zewnętrznego wraz z ogrodzeniem, budowa monitoringu; zakup i montaż wyposażenia sali gimnastycznej i szatni.

Termin składania ofert upływa z dniem 2024-04-26 o godz. 10:00

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top