Biznes

Romet przejął sieć sklepów Prorowery.pl

romet prorowery sklep

Romet przejął sieć wielkopowierzchniowych sklepów rowerowych z asortymentem sportowym Prorowery.pl, podała spółka.

Grupa Romet zakłada, że inwestycja już w tym sezonie przyniesie przychód na poziomie ponad 100 mln zł, co da to możliwość osiągnięcia łącznego wyniku na poziomie ponad 600 mln zł.

Sieć Prorowery.pl to 45 placówek o łącznej powierzchni ponad 30 tys. m2, zlokalizowanych w miejscowościach na terenie całego kraju, w których Romet nie posiadał do tej pory swoich sklepów. Do końca roku firma planuje otworzyć kolejnych 30-35 sklepów, podano również.

Nowa inwestycja jest odpowiedzią na aktualne potrzeby klientów, którzy oczekują kompleksowej, profesjonalnej obsługi w sklepach specjalistycznych, jest również świadomym krokiem rozwoju Grupy Romet w kierunku sprzedaży bezpośredniej zgodnie z najnowszymi, światowymi trendami, przekonuje spółka.

Dodatkowo w wybranych, dużych miastach będą również otwierane Show Roomy, stanowiące wzór podejścia Omnichannel, łączącego salon stacjonarny ze sprzedażą online, zaznaczono.

Romet to firma rodzinna ze 100% polskiego kapitału, lider w branży jednośladów z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji rowerów. W swoich fabrykach produkuje rocznie ok. 400 tys. rowerów, co stanowi 1/3 całej produkcji w Polsce.

Fabryki Romet zlokalizowane są w siedzibie głównej w Podgrodziu koło Dębicy oraz w Jastrowiu na północy Polski wraz z centrum logistycznym w Kowalewie.

(ISBnews)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top