Poradnik

Samsung Galaxy S22 Ultra – najlepszy smartfon do obsługi mediów społecznościowych?

samsung galaxy s22 ultra

Osoby zajmujące się social mediami potrzebują telefonów, które podołają różnym zadaniom. Tworzenie,  obróbka i publikowanie treści wymaga nie tylko kreatywności i umiejętności, ale także odpowiedniego sprzętu. Zobacz, czy w tej roli sprawdzi się Samsung Galaxy 22 Ultra!

Wybierając telefon do obsługi mediów społecznościowych, trzeba zwrócić uwagę na wiele aspektów. Warto przeanalizować, jakie treści będą tam dodawane najczęściej i które funkcje telefonu są najważniejsze. Niezawodne urządzenia o dobrych parametrach nie należą zwykle do najtańszych, dlatego dobrym pomysłem będzie polowanie na okazję podczas zbliżających się promocji. Warto sprawdzić ofertę smartfonów na Black Friday i poszukać urządzenia, które spełnia wszystkie kryteria. Co musi mieć smartfon do obsługi social media?

Samsung Galaxy S22 Ultra – urządzenie do robienia zdjęć?

Wśród telefonów z najlepszymi aparatami na rynku, recenzenci często wymieniają urządzenia firmy Samsung. Dlatego warto zapoznać się z ofertą Samsung Galaxy S22 Ultra na Black Friday. Telefon posiada aż cztery aparaty. Główny obiektyw wyposażony jest w matrycę o rozdzielczości 108 Mpix. Urządzenie posiada także ultraszerokokątny obiektyw o rozdzielczości 12 Mpix.

Zdjęcia wykonywane tym smartfonem są niezwykle szczegółowe i pełne widocznych detali. Dodatkowo fotografie tworzone w trybie PRO zapisywane są jako pliki RAW, co pozwala zachować wysoką jakość fotografii. Dzięki temu zdjęcia można poddawać dalszej obróbce, np. w programach graficznych.

Smartfon do kręcenia filmów – który model jest najlepszy?

Telefon do tworzenia treści na portale społecznościowe musi także umożliwiać nagrywanie filmów w wysokiej jakości, również po zmroku. Propozycja firmy Samsung jest wyposażona także  takie funkcje – umożliwia „kręcenie z ręki” i tworzenie filmów o  w rozdzielczości nawet 8K. Dzięki stabilizacji obrazu i możliwości nagrywania każdym z dostępnych obiektywów jakość nagrań porównywana jest do filmów kręconych przez profesjonalistów.

Samsung Galaxy S22 Ultra będzie świetnym narzędziem do realizacji tiktoków, reelsów czy filmów na YouTube. Taki sprzęt z pewnością ułatwi pracę każdemu, kto chce tworzyć przyciągające treści na portale społecznościowe.

Samsung Galaxy S22 Ultra – idealny smartfon do obróbki materiału

Na Samsungu Galaxy S22 Ultra można także montować filmy, obrabiać zdjęcia i przygotowywać grafiki. Dzięki dołączonemu do urządzenia rysikowi praca na telefonie jest wyjątkowo precyzyjna. S pen umożliwia też wykorzystywanie odręcznego pisma i rysunków.

Pracę ułatwia także 6,8-calowy wyświetlacz Edge Quad HD+ Dynamic AMOLED. Jest to jeden z najjaśniejszych ekranów obecnie dostępnych na rynku. Technologia ta umożliwia wygodną obróbkę zdjęć i filmów.

Dzięki funkcji DeX telefon można podłączyć bezpośrednio do monitora. Możliwe jest także sparowanie telefonu z klawiaturą i myszką oraz praca w trybie biurkowym.

Smartfon jest bardzo wydajny, umożliwia szybką i płynną pracę nawet na bardzo dużych plikach. Urządzenie wykorzystuje najnowszy procesor od Galaxy, który pozwala uzyskać najwyższą jakość obrazu również w grach o bardzo dużych wymaganiach sprzętowych.

Materiał promocyjny

1 komentarz

1 komentarz

  1. ZicO

    22 listopada 2023 at 09:21

    Czemu nie napiszecie o wieszających się animacjach? O baterii która maleje w oczach i jest całkowicie nieakceptowalna ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top