Inwestycje

SK Nexilis poszukuje pracowników. Do kogo skierowane są oferty pracy?

sk nexilis praca oferty pracy stalowa wola
fot. UM Stalowa Wola

SK Nexilis/Praca/Stalowa Wola. W budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli odbył się Pierwszy Dzień Otwarty SK Nexilis.

Organizatorzy przygotowali stanowiska informacyjne dla osób zainteresowanych pracą u koreańskiego potentata branży telekomunikacyjnej i energetycznej oraz dali możliwość rozmowy z pracownikami firmy.

W trakcie spotkania odbyła się multimedialna prezentacja, podczas której zostały przedstawione założenia i cele przedsiębiorstwa.

SK Nexilis jest liderem w sektorze produkującym folie miedziane, firmą o światowym potencjale technologicznym, produkującą najcieńsze, najdłuższe i najszersze folie. Folia miedziana to jeden z podzespołów niezbędnych do produkcji baterii litowo-jonowych, wykorzystywanych w samochodach elektrycznych.

W 2025 roku zakończy się budowa fabryki, która będzie ultranowoczesnym zakładem innowacyjnej produkcji, przyjaznym dla środowiska i dobrym oraz bezpiecznym miejscem pracy. Inwestycję, której wartość szacowana jest na 3 mld zł, rozpoczęto w lipcu 2022 r. Będzie to druga po Malezji, największa na świecie i w pełni ekologiczna fabryka folii miedzianej.

Jakich pracowników poszukuje SK Nexilis?

Firma poszukuje pracowników do wszystkich pionów: administracji, produkcji i budowy. Oferty skierowane są dla inżynierów, mechaników i elektryków, specjalistów w dziedzinach: ochrona środowiska, BHP, PPOŻ, planowanie, utrzymanie ruchu, kontrola jakości, utrzymanie obiektu, administracja, prawo, HR, zakupy i finanse.

CV można wysyłać na adres: rekrutacja@sknexilis.com

źródło: UM Stalowa Wola

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top