Praca

SK Nexilis szuka specjalisty. Praca w Stalowej Woli

praca w sk nexilis stalowa wola
Wizualizacja budowanego zakładu pracy

Praca/Stalowa Wola. SK Nexilis jest liderem w sektorze produkującym folie miedziane.

To firma o światowym potencjale technologicznym, produkująca najcieńsze, najdłuższe i najszersze folie.

Folia miedziana to jeden z podzespołów niezbędnych do produkcji baterii litowo-jonowych, wykorzystywanych w samochodach elektrycznych.

W 2025 roku zakończy się budowa fabryki, która będzie ultranowoczesnym zakładem innowacyjnej produkcji, przyjaznym dla środowiska i dobrym oraz bezpiecznym miejscem pracy.

Inwestycję, której wartość szacowana jest na 3 mld zł, rozpoczęto w lipcu 2022 r. Będzie to druga po Malezji, największa na świecie i w pełni ekologiczna fabryka folii miedzianej.

Oferta pracy (SK Nexilis/Stalowa Wola)

Specjalista ds. relacji prawnych i biznesowych

Zakres obowiązków

  • Analiza umów wspierających strategiczne cele firmy
  • Monitorowanie oceny prawnej i nadzór nad procesem zatwierdzania poszczególnych etapów umów
  • Szczegółowa analiza umów doradczych związanych z energetyką odnawialną PPA
  • Analiza wewnętrznych i zewnętrznych czynników ryzyka związanych z podpisywaniem umów z firmami PPA
  • Przygotowywanie analizy danych firm energetycznych i sporządzanie raportów wewnętrznych
  • Analiza głównych zmian legislacyjnych w Polsce i UE (ESG, FTA itp.)
  • Uczestnictwo w krajowych i zagranicznych spotkaniach, seminariach i delegacjach biznesowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w obszarze prawa lub ekonomii
  • Umiejętność szczegółowej analizy umów
  • Znajomość prawa handlowego, prawa korporacyjnego, prawo umów, przepisów dotyczących energii odnawialnej
  • Zrozumienie zagadnień związanych z energetyką odnawialną, technologią PPA i kwestiami technicznymi związanymi z umowami energetycznymi
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Wymagana znajomość języka angielskiego na poziomie C1

Oferta

  • Udział w największej inwestycji z obszaru greenfield w województwie podkarpackim
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o pozycję i wielkość przedsiębiorstwa
  • Pracę u lidera technologicznego i największego producenta folii miedzianej do baterii akumulatorów samochodów elektrycznych na świecie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy, nauki nowych umiejętności, zdobycia doświadczenia oraz poszerzenia swoich kwalifikacji
  • Indywidualne stanowisko pracy zapewniające wpływ na budowanie zespołu oraz na nowo tworzące się środowisko pracy
  • Praca w międzynarodowym otoczeniu
  • Przyjazna atmosfera

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert pracy można znaleźć na stronie pracuj.pl (wpisz „SK Nexilis”). Tam też możesz aplikować na konkretne stanowisko.

4 grudnia pisaliśmy o innych (nadal aktualnych) ofertach pracy w koreańskim SK Nexilis –> Praca SK Nexilis