Inwestycje

Stalowa Wola: firma z Ciechanowa na nowo zaprojektuje Kino Ballada

stalowa wola kino ballada

Stalowa Wola. Firma ALFA PROJEKT Biuro Projektowe Piotr Ślesicki z Ciechanowa zaprojektuje na nowo stalowowolskie Kino Ballada.

Miasto wybrało wykonawcę zadania pn. „Opracowanie wielobranżowego projektu budowlanego i wykonawczego dotyczącego budynku kina Ballada w Stalowej Woli”.

Zwycięskie biuro projektowe wykona dokumentację za kwotę 452 640,00 zł.

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej – termomodernizacji oraz remontu wraz z przebudową w zakresie modernizacji budynku kina „Ballada”.

Opracowanie dotyczyć powinno również wejścia głównego do obiektu, części użytkowanej jako pracownia plastyczna, pomieszczeń sanitarnych i magazynowych znajdujących się w podpiwniczeniu budynku oraz pomieszczeń sanitarno-magazynowych znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu.

Dodatkowo w dokumentacji uwzględnione będzie zagospodarowanie terenu bezpośrednio związanego z obiektem oraz zabezpieczenie miejsc postojowych dla posiadaczy rowerów obsługujących obiekt, jak i korzystających z obiektu.

Modernizacja budynku będzie podzielona na dwa etapy.

Dokumentacja projektowa zatem musi być tak opracowana, aby była możliwość ogłoszenia dwóch osobnych postępowań przetargowych na wybór wykonawców w zakresie rzeczowej realizacji.

Do przetargu na stworzenie projektu kina Ballada stanęło sześć pracowni projektowych. Miasto na opracowanie dokumentacji zabezpieczyło w budżecie środki w wysokości 700 000 zł.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top