Poradnik

Ubezpieczenia MetLife przez telefon

Ubezpieczenia MetLife przez telefon 1

Obecnie przez telefon można załatwić wiele różnych spraw. Dotyczy to również zakupu ubezpieczeń. Najlepszym tego przykładem jest MetLife.

MetLife to amerykański ubezpieczyciel, który działa na rynkach w wielu krajach, w tym również w Polsce, i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w Stanach Zjednoczonych. Nic zatem dziwnego, że MetLife wybiera jako partnerów firmy, które także są liderami w swoich branżach. Najlepszym tego przykładem jest nawiązanie ostatnio przez tego ubezpieczyciela współpracy z kolejnym, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce. Podmiot ten świadczy usługi telekomunikacyjne na rzecz milionów ludzi w Polsce. Obydwie firmy dostrzegły potencjał, jaki w nich tkwi, a także korzyści, jakie może przynieść współpraca. Wszak łącząc swoje siły, można osiągnąć jeszcze więcej.

Na czym dokładnie polega współpraca?

MetLife przygotował specjalną ofertę dla klientów wiodącej sieci komórkowej w Polsce. Obejmuje ona dwa rodzaje polis – „Ochronę Zdrowia” oraz „Ochronę na Wypadek”. Tak skrojona oferta może się cieszyć dużym zainteresowaniem ze strony potencjalnych klientów. Tym bardziej we współczesnym, tak zabieganym świecie, gdzie wiele osób zwyczajnie nie ma czasu na załatwianie niektórych spraw.

„Ochrona Zdrowia” jest to ubezpieczenie na wypadek zachorowania na nowotwór złośliwy, udar lub zawał mięśnia sercowego. Umożliwia ono uzyskanie świadczenia natychmiast w przypadku uzyskania diagnozy. Jest to zatem niezwykle korzystna oferta z punktu widzenia każdego klienta. Dzięki pieniądzom uzyskanym od ubezpieczyciela może on niemal od razu przystąpić na przykład do wykonania dodatkowych badań lub koniecznej rehabilitacji.

„Ochrona na Wypadek” to z kolei polisa mająca na celu zapewnienie dodatkowych środków w sytuacji pobytu w szpitalu spowodowanego wypadkiem. To jednak nie wszystko, ubezpieczenie obejmuje również wypłatę świadczenia na rzecz rodziny i osób najbliższych w razie śmierci ubezpieczonego.

W jaki sposób można zawrzeć umowę ubezpieczenia?

Klienci sieci komórkowej, z którą współpracuje MetLife, mogą zawrzeć umowę wskazanych powyżej ubezpieczeń przez telefon. Sposób ten jest niezwykle wygodny, a także ogranicza on wymagane formalności do minimum. Nic więc dziwnego, że cieszy się on coraz większym zainteresowaniem ze strony klientów. Wynika to z bardzo prostego faktu. Nie trzeba bowiem wychodzić z domu, a konsultanci nie weryfikują stanu zdrowia ubezpieczonego. Co jest niezwykle istotne, klient nie musi martwić się o to, że zapomni zapłacić składkę. Otóż jest ona uwzględniana na fakturze za świadczenie usług telekomunikacyjnych. W każdym przypadku należy jednak przed zakupem polisy zapoznać się z ogólnymi warunkami ubezpieczenia. To właśnie w nich znajduje się katalog wyłączeń, czyli okoliczności, które uniemożliwiają uzyskanie świadczenia, a także inne postanowienia rodzące skutki dla każdej ze stron.

Nie od dziś wiadomo, że współpraca ma potencjał. Reguła ta jest szczególnie interesująca w biznesie. Firmy, które podejmują współpracę, mogą bowiem zaoferować swoim klientom nowe usługi, które jeszcze lepiej trafiają w ich potrzeby. Najlepszym tego przykładem są polisy oferowane przez MetLife we współpracy z jednym z największych operatorów telefonii komórkowej na polskim rynku. Są to oferty, które mogą zainteresować naprawdę dużą grupę klientów, albowiem odpowiadają one potrzebom wielu ludzi.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

To Top