News

W Leżajsku rusza nabór wniosków dotyczący nowych mieszkań w ramach SIM

leżajsk mieszkania sim nowe
Wizualizacja

W Leżajsku rozpoczyna się nabór wniosków dla osób zainteresowanych mieszkaniem na wynajem.

Nabór będzie prowadzony w ramach programu Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej SIM Podkarpacie.

Spotkanie informacyjne odbędzie się w poniedziałek 8 kwietnia o godz. 17:00 w Miejskim Centrum Kultury w Leżajsku.

Inwestycja obejmuje budowę 60 lokali mieszkalnych.

Dwa budynki mieszkalne wielorodzinne o trzech i czterech kondygnacjach nadziemnych oraz jednej podziemnej, w której znajduje się garaż podziemny wraz z komórkami lokatorskimi.

Projekt obejmuje budowę dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych o czterech i trzech kondygnacjach nadziemnych oraz jednej podziemnej, w której znajduje się garaż podziemny wraz z komórkami lokatorskimi.

Część nadziemna tworzyć będzie przestrzeń dla lokali mieszkalnych w ilości 60 szt. Dostęp do parterów poprzez schody zewnętrzne z poziomu terenu.

Każde z mieszkań składa się z pomieszczeń: pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka, komunikacja, sypialnia i/lub pokój/pokoje w zależności od typu mieszkania. Każde z mieszkań posiada dostęp do balkonu.

Kondygnacja podziemna będzie stanowiła przestrzeń dla komórek lokatorskich dla każdego z lokali mieszkalnych, pomieszczeń technicznych budynku oraz garażu podziemnego. Zaprojektowano mieszkania przystosowane do użytku przez osoby o różnej sprawności poprzez dostęp do budynku z zewnątrz bez barier (wejścia bez progowe), otwory drzwiowe i przestrzeń komunikacji wewnętrznej pozwalająca na swobodny przejazd oraz obrót wózkiem inwalidzkim.

Budynek został zaprojektowany z myślą o minimalizowaniu zużycia energii i ochronie środowiska.

W budynku zaprojektowano instalację fotowoltaiczną, instalację rekuperacji w każdym mieszkania, wraz z pompami ciepła, które w korelacji zapewnia niskie koszty utrzymania mieszkania.

nowe mieszkanie leżajsk sim

Wizualizacja

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top