Poradnik

Finansowanie sposobem na nowe auto z salonu

nowy samochód auto kredyt kalkulator finansowanie
Grafika: materiał partnera

Marzenie o jeździe nowym autem salonowym jest bliżej, niż myślisz. Chociaż wielu osobom mogłoby się wydawać, że jest to rozwiązanie drogie lub wymagające zaangażowania dużych środków finansowych, to w praktyce nowoczesne sposoby finansowania, np. od Volkswagen Financial Services znacznie ułatwiają spełnienie marzenia o aucie prosto z salonu.

Jednym z najdogodniejszych sposobów na poruszanie się nowym autem dla klientów indywidualnych jest rozłożenie finansowania auta w czasie. Samochód na raty umożliwia korzystanie z nowego, bezpiecznego i zaawansowanego technicznie auta, przy stosunkowo niedużych wydatkach miesięcznych albo np. bez konieczności inwestowania w nie dużych środków finansowych na starcie. Świetne oferty w tym zakresie dostępne są m.in. na samochody marek SEAT czy CUPRA.

Jeżeli interesuje Cię nowy, salonowy model marki SEAT, sprawdź opcje finansowania, jakie oferuje VW FS. Najlepiej służy do tego kalkulator kredytu samochodowego. Mając określone preferencje co do okresu finansowania, wysokości wpłaty własnej czy decyzji, co chcesz zrobić z samochodem po zakończeniu umowy, możesz w łatwy sposób sprawdzić, ile realnie będzie kosztował Cię nowy samochód na raty. Dowiesz się także, który z produktów będzie dla Ciebie najkorzystniejszy.

Kupując nowego SEAT-a mamy do dyspozycji 3 dogodne formy finansowania. Pierwsza z nich, czyli Kredyt Moc Niskich Rat, jak sama nazwa wskazuje, umożliwia jazdę salonowym samochodem przy uiszczaniu jedynie miesięcznych rat w bardzo atrakcyjnej wysokość. Jest to możliwe dzięki temu, że w ramach tego produktu płacimy jedynie za część wartości samochodu – tę, którą auto szacunkowo utraci w trakcie trwania okresu finansowania. Na zakończenie takiej umowy auto posiada rynkową wartość, po której możemy je wykupić, płacąc jednorazowo lub ratalnie. Jednak w umowie mamy zagwarantowaną także możliwość zwrotu samochodu, co pozwala rozważyć wzięcie kolejnego nowego samochodu prosto z salonu.

Kolejne możliwości finansowania zakupu nowego SEAT-a, które kalkulator kredytu samochodowego może wskazać nam jako najbardziej optymalne, to Kredyt Moc Niskich Kosztów lub NAJEM. Kredyt Moc Niskich Kosztów to rozwiązanie szczególnie polecane dla osób, które planują zatrzymać samochód po zakończeniu umowy, a także dla tych, którzy chcą wnieść wysoki wkład własny na początku umowy (nawet do 50% wartości auta). NAJEM natomiast sprawdzi się doskonale o tych osób, które cenią sobie możliwość korzystania z nowego samochodu bez przejmowania się takimi sprawami, jak serwis, ubezpieczenie, assistance, itd. – te elementy są uwzględnione w opłacie miesięcznej.

Kalkulator kredytu samochodowego umożliwia również wyliczenie wysokości rat również dla aut marki CUPRA. Możemy zdecydować się np. na Kredyt Moc Niskich Kosztów, chcąc nabyć w ten sposób nową CUPRĘ. Niskie koszty finansowania, brak prowizji i elastyczny okres finansowania to argumenty przemawiające za tym rozwiązaniem. W ten sposób przy opłatach w bardzo atrakcyjnej wysokości możemy cieszyć się jazdą nowym, bezpiecznym, dynamicznym i bezkompromisowym samochodem prosto z salonu.

Materiał zewnętrzny

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top