Poradnik

Jak zaprojektować stoisko reklamowe na targi?

stoisko reklamowe targi projekt

Każda firma potrzebuje nie tylko klientów, ale także kontrahentów. Aby zdobyć jednych i drugich można wybrać się na różnego rodzaju targi i wystawy, gdzie łatwo będzie ich znaleźć. Jak jednak wyróżnić się pośród setek wystawców? Najlepszym wyborem będą ścianki reklamowe, które przyciągnąć wzrok i wygodne stoiska targowe, przy których warto się zatrzymać.

Wybierz idealne stoisko reklamowe na targi

Aby skutecznie promować markę, wystawcy muszą posiadać odpowiednie stoisko do promocji. Wybór pomiędzy tymi standardowymi typami stoisk zależy od aktualnych wymagań wystawcy, dostępności i budżetu. Różne pomysły na wystawy zależą również od opcji stoiska, które wybierzesz do promocji. Twoje główne cele związane z uczestnictwem w targach określą, jaki rodzaj rozwiązania targowego jest dla Ciebie odpowiedni. Najlepszy rodzaj stoiska to taki, który najlepiej odpowiada Twoim celom biznesowym.

Jeśli planujesz uczestniczyć w wystawach kilka razy w roku, warto rozważyć kupno systemu modułowego. Jeśli masz duży budżet i chcesz wywrzeć dobre wrażenie, niestandardowe stoisko może być dla Ciebie najlepszą opcją. Natomiast ścianki pop-up są budkami atrakcyjnymi wizualnie. Tego typu stojaki mają również charakter uniwersalny i przenośny. Jeśli Twoim głównym celem jest branding, będą one wprost idealnym wyborem. Łatwe w konfiguracji, są najbardziej wydajną opcją dla wystawców, którzy chcą wykorzystać swoje stoiska na różnych imprezach. Początkujące firmy lub te z najniższymi budżetami mogą rozważyć tańsze opcje, takie jak ścianki reklamowe tekstylne. Warto pamiętać, że jakość stoisk musi być wysoka i dopasowana do Twojej działalności.

Jak zaprojektować stoisko na targi?

Kiedy wybrałeś już odpowiedni system wystawienniczy, który spełnia Twoje oczekiwania to w dalszej kolejności czas na zaprojektowanie całości. Stoiska targowe powinny być bowiem nie tylko ładne, ale przede wszystkim funkcjonalne. Samo zaprojektowanie wymaga także od Ciebie określenia, co na danym stoisku chcesz osiągnąć. Inne rozwiązania będą wygodniejsze dla wystawienia najnowszych produktów, a inne w przypadku oferowania usług lub rozmowy z potencjalnymi kontrahentami.

Jest jednak jedno rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej sytuacji. Każde targi to wiele stoisk, po których chodzi się kilka godzin. Dlatego też postawienie przy swoim stoisku strefy wypoczynkowej będzie powodem, dla którego potencjalni klienci chętnie się zatrzymają. W ten sposób łatwo zbudujesz świadomość marki, ponieważ wiele osób zapamięta Cię i Twoją nazwę. W takiej strefie będą mogły także poczekać osoby towarzyszące, które czekają na zapoznających się z Twoją ofertą.

Wizualizacja stoiska targowego – sprawdź jak to będzie wyglądało!

W przypadku, gdy nie jesteś pewien, jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze warto skonsultować się z producentem stoisk targowych, takim jak AdSystem. Profesjonalni doradcy, którzy mają wieloletnie doświadczenie w projektowaniu takich rozwiązań, chętnie pomogą dobrać odpowiedni system reklamowy oraz zaprojektują układ, idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Firma AdSystem oferuje także wizualizację projektów stoisk, dzięki czemu zobaczysz, jak będzie wyglądało gotowe rozwiązanie i łatwo będzie Ci zdecydować, które elementy ewentualnie wymienić na inne.

Stoiska na targi i ścianki reklamowe firmy AdSystem

AdSystem to producent rozwiązań reklamowych, dzięki czemu kupując stoiska na targi AdSystem, masz pewność, że będą one wyprodukowane w Polsce z wysokiej jakości materiałów. Natomiast ścianki reklamowe firmy AdSystem są dodatkowo lekki i łatwe w składaniu i przenoszeniu. Dzięki temu nawet niedoświadczeni pracownicy po podstawowym przeszkoleniu będą w stanie rozłożyć i złożyć stanowisko w kilka chwil, a następnie je spakować w torby transportowe, które zmieszczą się w bagażniku auta osobowego. Co więcej, jeśli zapragniesz zmienić wystrój stoiska, nie musisz zamawiać go na nowo. Możesz zamówić nowe obszycia, które będą idealnie dopasowane do Twoich wymogów.

Materiał zewnętrzny

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top