News

Jutro kolejne protesty rolników na Podkarpaciu. Zablokowana będzie m.in. S19

protest rolnik podkarpackie
Fot. R. Pytka

Protest/Rolnicy. W środę rano ponownie odbędą się blokady dróg na Podkarpaciu zorganizowane przez rolników.

Według informacji policji, utrudnienia wystąpią w powiatach: rzeszowskim, kolbuszowskim, mieleckim, przeworskim, niżańskim, krośnieńskim oraz ropczycko-sędziszowskim.

Rolnicy planują zablokować drogę ekspresową S19 na węźle Sokołów Małopolski w kierunku Rzeszowa i Lublina już od godziny 8 rano. Utrudnienia będą trwały do godziny 18.

Na drodze wojewódzkiej nr 875 w kierunku Leżajska i Kolbuszowej utrudnienia będą również do godziny 18.

W Kolbuszowej, na drodze krajowej nr 9, rolnicy będą protestować od godziny 7 do 19, co spowoduje utrudnienia na odcinku od ronda Lubomirskich do ronda kpt. Józefa Batorego.

O tej samej porze ciągniki zablokują rondo przy wjeździe i zjeździe z autostrady A4, na węźle Gorliczyna – od drogi krajowej nr 94 do drogi wojewódzkiej nr 835.

W Mielcu utrudnienia będą dotyczyć drogi wojewódzkiej nr 984 i nr 983 od godziny 8 do 15.

W Jeżowem zablokowany zostanie węzeł na drodze wojewódzkiej nr 861 od godziny 8 do 18.

W Ustrobnej manifestacja rozpocznie się o godzinie 10 i potrwa przez kolejne siedem godzin na drodze wojewódzkiej nr 990.

Na drodze krajowej nr 94 w Ropczycach rolnicy rozpoczną protest o godzinie 8, przemieszczając się ulicami Węglowskiego w kierunku Ropczyc. Następnie przejadą ulicami Mickiewicza, Konopnickiej, Wyspiańskiego, Witosa do ronda 650-lecia, gdzie zablokują skrzyżowanie. Utrudnienia mają się zakończyć o godzinie 22.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top