Biznes

Podkarpacie: Otwarte baseny, teatry i kina. Zobacz które

kino teatr basen filharmonia podkarpacie

Po zluzowaniu obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa działalność wznawiają baseny.

Od dziś, przy zachowaniu reżimu sanitarnego, można korzystać m.in. z pływalni ROSiR-u w Rzeszowie, z basenów przy ul. Wojska Polskiego w Krośnie, i z pływalni MOSiR-u w Tarnobrzegu.

Otwarta będzie też Pływalnia Smoczka w Mielcu.

Amatorów kąpieli zdrowotnych zaprasza również Basen Zdrojowy w poddębickim Latoszynie. Czynny jest też Kompleks Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu.

Zgodnie z decyzją rządu, od dzisiaj dla publiczności mogą się otworzyć teatry, filharmonie, opery i kina. Na razie na 2 tygodnie.

Już w ten weekend widzów na spektakle zaprasza rzeszowski Teatr im. Siemaszkowej, z kolei Teatr MASKA w Rzeszowie pierwszy spektakl zaplanował na 21 lutego.

Na widzów czeka także rzeszowskie kino ZORZA, które postanowiło jednak zmniejszyć liczbę seansów. Będą się one zaczynać o godz. 15 filmami dla dzieci. Od dzisiaj nie będą jeszcze otwarte placówki dużych sieci kinowych.

Z kolei Filharmonia Podkarpacka w ten weekend zaprasza na koncert walentynkowy w wykonaniu orkiestry Filharmonii. Natomiast dzisiaj na scenie tej placówki odbędzie się finał konkursu muzycznego WERBEL 2020 organizowanego przez Polskie Radio Rzeszów. Ostatnie zaproszenia dla słuchaczy będą do zdobycia w audycji „W dobrym tonie” po godzinie 12:15. Koncert będzie transmitowany na naszej antenie, na kanale YouTube oraz w TVP Rzeszów.

Koncerty, seanse w kinach i spektakle odbywają się w reżimie sanitarnym, tylko dla połowy widzów na sali.

Od dzisiaj działalność wznawiają też m.in. wyciągi narciarskie.

źródło: PR Rzeszów

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top