Praca w Nowej Dębie. Firma z branży lotniczej szuka pracowników

gardner aerospace praca nowa dęba

Praca/Nowa Dęba. Gardner Aerospace jest wiodącym międzynarodowym producentem szerokiego wachlarza komponentów dla przemysłu lotniczego.

Firma zajmuje się produkcją od prostych i małych do bardzo dużych i złożonych części uzyskiwanych w wyniku obróbki skrawaniem i formowania blach.

Oferty pracy (Gardner Aerospace/Nowa Dęba)

Operator CNC (Ślusarz-Blacharz)

Zakres obowiązków

  • obsługa maszyn sterowanych numerycznie w oparciu o dokumentację techniczną, dobór oraz wymiana narzędzi obróbczych, obsługa przyrządów pomiarowych

Wymagania

  • doświadczenie nie wymagane (przygotowanie teoretyczne preferowane – wykształcenie kierunkowe, kursy)
  • umiejętność pracy w zespole
  • praca na III zmiany

Oferta

  • umowę o prace
  • możliwość rozwoju
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet socjalny
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • dofinansowanie do pakietu zdrowotnego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne

Inżynier Procesu Produkcji

  • Przygotowanie procesu technologicznego w systemie ERP
  • Przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej
  • Programowanie Maszyn Water Jet, Ploter
  • Wdrażanie nowych projektów z poziomu technologii

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w pracy w pionach techniczno – produkcyjnych
  • Dobra znajomość zagadnień technicznych i procesów produkcyjnych branży metalowej
  • Znajomość programów CAD (Catia, AutoCad/DraftSight 2D)
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.

Oferta

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Pakiet socjalny
  • Dofinansowanie do karty Multisport

Benefity

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert pracy można znaleźć na stronie pracuj.pl (wpisz „Gardner Aerospace”). Tam też możesz aplikować na konkretne stanowisko.