Praca

Producent lodów Koral szuka pracownika. Praca w Rzeszowie

koral praca rzeszów

Praca. Koral to największy producent lodów w Polsce i jeden z największych w Europie.

Firma Koral powstała w 1979 roku w Limanowej.

Koral posiada dwa nowoczesne zakłady produkcyjne: w Rzeszowie i w Limanowej.

Oferta pracy (Koral/Rzeszów)

Pracownik Produkcji

Zakres obowiązków

  • Obsługa i nadzór nad pracą maszyn do produkcji lodów
  • Składanie kartonów
  • Uzupełnianie opakowań
  • Odbieranie i pakowanie wyrobów do kartonów zbiorczych
  • Paletyzacja

Wymagania

  • Chęci do pracy
  • Posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć jej wyrobienia

Mile widziane

  • Doświadczenie w przemyśle spożywczym

Oferta

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony z możliwością zatrudnienia na czas nieokreślony
  • Praca w systemie trzyzmianowym
  • System premiowy

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert pracy można znaleźć na stronie pracuj.pl (wpisz „Koral”). Tam też możesz aplikować na konkretne stanowisko.