Turystyka

Rzeszów/Jasionka: w sezonie letnim 2024 Ryanair będzie oferował 8 kierunków. W tym 1 nowy

ryanair loty 2024 lato rzeszów jasionka

Ryanair ogłosił swój bogaty letni rozkład lotów w 2024 z portu lotniczego Rzeszów-Jasionka z nową trasą do Alicante w Hiszpanii.

Osiem tras dostępnych tego lata będzie obejmować takie słoneczne kierunki jak  Alicante i Zadar, a także popularne destynacje na citybreak, między innymi Dublin, Manchester czy Londyn.

Rozkład lotów Ryanair dla Rzeszowa w sezonie lato ‘24 to:

  • 8 tras: Alicante (Hiszpania), Zadar (Chorwacja), Dublin (Irlandia), Londyn Stansted i Luton, Manchester, East Midlands, Bristol (WielkaBrytania)
  • 1 nowa destynacja- Alicante (od 3 kwietnia)
  • kierunki idealne na wakacyjne weekendowe wypady – Zadar, Dublin, Manchester czy Londyn

Alicja Wójcik-Gołębiowska, Country Manager CEE & Baltics w Ryanair:

Jako rzeszowska linia lotnicza nr 1 Ryanair ma przyjemność ogłosić niezwykle bogaty rozkład lotów z nową trasą do słonecznego Alicante. Obserwujemy stały wzrost zainteresowania naszymi trasami do i z Jasionki, co doprowadziło nas do zwiększenia naszej oferty do łącznie ośmiu tras, w tym do oferty takich słonecznych kierunków jak Alicante czy Zadar, albo idealnych miejsc na citybreak, jak Dublin, Manchester czy Londyn.Dodatkowo, z okazji obchodzonych dziś Walentynek, chcemy pokazać naszą miłość do pasażerów, uruchamiając wyjątkową promocję dostępną online do północy 14 lutego.

Adam Hamryszczak, prezes portu lotniczego Rzeszów-Jasionka:

Mamy wspólne ambicje na więcej kierunków oraz częstotliwości lotów. Jesteśmy gotowi na utworzenie bazy Ryanair w Jasionce, która byłaby dla lotniska ogromną szansą na dynamiczny rozwój, a dla mieszkańców Podkarpacia i okolic możliwością skorzystania ze znacznie bogatszej oferty tras regularnych i wakacyjnych.

Ryanair lata z podrzeszowskiego lotniska od października 2005 roku, obsługując w tym czasie prawie 5,5 mln pasażerów.

1 komentarz

1 komentarz

  1. Grecja

    17 lutego 2024 at 22:27

    A do Grecji nic,,,,dlaczego,,,tyle jest tutaj Polaków z Podkarpacia na samym Peloponezie jest ich tysiące 🤷🇬🇷🙃

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top